Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért nem jön meg menstruációs...

Miért nem jön meg menstruációs rendesen?

Figyelt kérdés
Eddig semmi problémám nem volt a menstruációmmal. Július hónapban középidőben barnáztam és nem múlt el ( vagyis pár napra igen) halvány barna volt és tegnap kellett volna megjönnie munkában sötétbarna folyásom volt, vér is volt benne azt hittem hogy megjött egész nap ez volt, éjjel meg semmi nem volt . Ma szintén ugyanez volt ma azt hittem hogy normálisan megjött azt most meg este 20 kor már nincs semmi. Nem élek nemi életet , fogamzásgátlót nem szedek. ( progreszteron hiányra gyanakszom)
2022. aug. 2. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet ciszta is. Nekem attól volt ilyen barnázásom hetekig. Utána meg véreztem de arra kaptam progeszteront és rendbejöttem.
2022. aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mennyit fogytál?
2022. aug. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
semmit nem fogytam
2022. aug. 2. 20:44
 4/4 anonim ***** válasza:
Ciszta? Vagy a melegtől is lehet
2022. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!