Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Miért ég és viszket...

Lányok! Miért ég és viszket pisilés után a hüvely környékén?

Figyelt kérdés

Szombaton el mentem mosdóba egy nagyobb rendezvényen aznap este éreztem h csíp pisilés után de úgy gondoltam felfáztam. Majd ez 2napra abba maradt tegnap óta neki állt viszketni a hüvelyemnél de nem fektettem rá nagyobb figyelmet. A mai nap folyamán ahányszor elmegyek pisilni és kitörlöm magam viszket és ég... nem tudom ,hogy megmerjem e mondani anyukámnak eléggé szigorú fajta és tartok tőle. Mostanában nem voltam fiúval sem. Mit tegyek? És szerintetek mitől lehet?

Köszönöm előre a válaszotokat!

16/L



2022. aug. 3. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Lehet valamilyen fertőzés. Ahhoz hogy elmenj orvoshoz, nem kell anyukád engedélye.
2022. aug. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
A felfázás nem fiútól van hanem az elégtelen higiéniától. A vegbél környékéröl e-colli bakterium kerülhetett a húgyutakba ill a hüvelyedbe. Menj orvoshoz.
2022. aug. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Canesten krémet próbáld ki. A Canesten Duo talán még jobb, krém és kúp. Recept nélkül kapható, egy próbát megér.
2022. aug. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszaitokat , valószínűleg az antibiotikum mellekhatása amit betegségre szedtem , de mindenképp elmegyek orvoshoz és megveszem a kúpot!
2022. aug. 3. 23:58
 5/6 anonim válasza:
29%
Patika adjon valamit, de nem biztos hogy Canesten kell. Lehet Bethadine. És nem biztos hogy kúp. Drága hölgyeim, annyit nem vagytok képesek írni neki hogy vizsgálja meg lenn alaposan, kémiai ingerben mit tapasztal??? Nekem kell tudni férfiként?
2022. aug. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Általában kisebb gombásodás okoz ilyen tüneteket, de más fertőzés is lehet.

Antibiotikus kúra mellékhatása lehet gombás fertőzés is.

Orvos tudja biztosan megmondani, mi ez.

2023. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!