Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Valaki diétázott már felfázásr...

Valaki diétázott már felfázásra? Hogyan csinálta?

Figyelt kérdés

Visszatérő hólyaghurutom van. Kb havi két alkalom a minimum… látott nőgyógyász, urulógus, de semmi… csomó gyógyszeren kívül. Mindenféle tőzegáfonya, D mannoz, társait kipróbáltam már… higiéniára figyelek. Tényleg mindenre már. Szex előtt után pisi, gumi óvszer … és mégis mindig visszajön. Valakinek vált be valami úgy isten igazán? Nagyon el vagyok keseredve…


24/L



2022. aug. 6. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Nem kipróbálni kell, hanem folyamatosan szedni őket. Egy ez. A másik. Törölközőket, fehérneműket 90 fokon mosni, napi 2 liter vizet meginni. Párod volt már vizeletmintán és kenetvételen? Urulógus neki is.
2022. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Cifran antibiotikumot szedtél? Az nagyon jó.
2022. aug. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Vizelettenyesztes es Hugyholyagtukrözes. Ezek nelkul nem fogsz tudni a kezelesben elörelepni.

Kronikus holyaghurutod van. Valoszinuleg a hugyholyag falaba mar biofilmet kepeztek a bakteriumok es csak a megfelelö pillanatra varnak hogy uj fertozest idezzemek elo.

En tudom milyen, nekem is volt.

Holyaghurut, hugyholyagtukrozes, 4x cytistat kateterezes, es be is oltottam magam (strovac, nemetorszagbol lehez remdelni , 150€). Ezeket mind vegigcsinaltam es most nincs. Remalom.

Szex elott furdes, oriasi nagy pohar viz, szex, egybol furdes, utana pisi, azutan nagypohar viz, ezt masfel orankent. Ez az en tortenetem.

2022. aug. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy étrendet váltottam. Elhagytam a gyulladástámogató étkeket, mint tejtermékek, cukor és könnyen felszívódó szénhidrátok. Ill.nagy dózisú probiotikumokat toltam. 5 évig tartó tünetmentes bacteriuriából jöttem ki, egyetlen tünete a vállalhatatlanul büdös pisi és az ezt mutató folyamatosan pozitív laboreredmény volt.
2022. aug. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!