Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez normális? fekete menstruáció

Ez normális? fekete menstruáció

Figyelt kérdés
Tegnap jött meg a menstruációm,szokásosan jó időpontban. De amikor megláttam nagyon meg ilyedtem... Ez nem vér színű volt mint máskor se barna alvadt vér ez fekete volt és az állaga is nagyon furcsa volt. utána néztem neten elvileg normális a feketes menstruáció de ez nagyon nem úgy nézett ki. Mindegy gondoltam biztos el múlik holnapra csak az első napban lesz ilyen, de sajnos nem így lett. Ma is végig fekete volt és nagyon furcsán néz ki nagyon félek sose volt még ilyen. Amikor azon a környéken meg törlöm Wc papírral nagyon sötét vér színe van de legalább vér színe. A betéten valamiért TELJESEN fekete egyáltalán nem vér színű senki nem mondaná erről meg hogy vér..olyan mint a szén. Nem tudom mi bajom van , nincsenek fertőzésre utaló más jelek. Csatolok linket CSAK ERŐS IDEGZETŰEK NÉZZÉK MEG! tényleg elég undorítóan néz ki... [link] Mi bajom van? mi történik velem? 😞 másnak volt már ilyen? 16/L

2022. aug. 6. 23:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Van abban már kék is, nemcsak fekete....
2022. aug. 7. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
#11 a kék a betét színe
2022. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom kik válaszoltak, de szerintem ebben nincs semmi különös. A menstruáció nem csak vérből áll.
2022. aug. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Azóta is fekete. Lehet tényleg beszélek a nőgyógyásszal, csak még sose voltam és eléggé tartok ettől az egésztől..
2022. aug. 8. 00:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 13 évesen voltam először nőgyógyásznál (nem abortusz vagy ilyenek, nyugi) nem olyan nagy szám, csak annak tűnik. Nem kell tartanod tőle :D
2022. aug. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!