Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nyaralásra megyünk a családdal...

Nyaralásra megyünk a családdal és megfog jönni a menstruációm mit tegyek hogy minél hamarabb megjöjjön? Vagy hogy halasszam?

Figyelt kérdés

Kiszámoltam hogy ne nyaralásra jöjjön meg erre annyit késik... ilyen fürdős helyekre megyünk nyaralni és a tampon se megy. Mit tegyek?? Pontosan 8 nap mulva indulunk de akkor mire megjön és akkor plusz 5 nap mire elmúlik. És ebbe biztos vagyok hogy bele fog lógni nyaralasba...


Szvl segítsetek.


Ui.;Bocsi a helyesírási hibák miatt. És kíméljetek a hülye válaszoktól.



2022. aug. 7. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szedsz fogamzásgátlót? Ha nem, akkor sehogy.
2022. aug. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudod halasztani. Az ilyen citromleves és társai praktikák mind kamuk. Addig is gyakorold a tampont. Mit jelent az, hogy "nem megy"?
2022. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
16%
Valószínűleg a kérdező igen fiatal, tampont meg nem tud használni, mert szűz, csak szégyelli leírni. Remélem lesz a nyaraláson nő is, akinek el tudod mondani, mi a helyzet.
2022. aug. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Sehogy nem lehet sajnos. Nogyogyaszok neha mondjak hogy nagydozisu ibuprofennel de azzal is csak 1 napot lehet tolni ami kb semmit sem er.
2022. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudsz mit csinálni. Ez van sajnos. Én az idei horvátországi nyaralás előtt pont letudtam a menstruációt. Épp vége lett mire indultunk. De akkora szerencsém már nem lehetett hogy a mostani balatoni nyaralás is anélkül teljen. Konkrétan az indulás előtti napon jött meg. Ilyen ez a női lét. Gyakorold a tampont ha már menstruálsz (szárazon ne). A felhelyezés sokaknak azért nem szokott menni mert felfelé próbálják nyomni. Közben viszont hátrafelé kell.

26N

2022. aug. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%
Tamponnal fürödhetsz.
2022. aug. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Akármilyen kellemetlen is, ne próbáld meg eltolni semmilyen gyógyszerrel, mert a hormonrendszer nagyon összetett dolog és ha egyszer felborul, akkor onnantól vége.. kezdődnek a gondok.
2022. aug. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!