Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Duzzadt nagyajak?

Duzzadt nagyajak?

Figyelt kérdés

Tegnap este szex után vettük észre a partneremmel, hogy megduzzadt az egyik nagyajkam. Azon kívül, hogy “pulzál”, se fájdalom, se irritáltság nem jellemzi.

Sajnos magán nőgyógyász nem fér bele a büdzsébe, államira pedig két hét múlvára kaptam csak időpontot.

Korábban kezdődött egy gombás fertőzésem pontosan ilyen tünettel (az egy hónapja volt, elmúlt azóta), így ami itt volt, hüvelykrémet használok, illetve a gyógyszertárban elmondtam a panaszaimat és egyszeri canesten kúpot kaptam, amit korábban szintén használtam és bevált.

Nincs szúró, viszkető érzés és a folyásom sem szokatlan színű vagy szagú.

Ötletek esetleg, hogy mitől lehet és mi lehet ez?

Nyilván elmegyek nőgyógyászhoz, de megnyugtató lenne valamilyen infó.

(A duzzanat tényleg csak annyit jelent, hogy megduzzadt a nagyajkam, nem hólyagos vagy tályogszerű. Lehet annak a következménye, hogy “durvább” volt az együttlét, és egy nap háromszor történt meg?)


2022. aug. 12. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az együttléttől lehet, főleg, ha háromszor is szexeltetek
2022. aug. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%
Nekem js volt ilyen. Pár nap múlva lemúlt
2022. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez semmi, el fog múlni. Nem kell hozzá orvos.
2022. aug. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
végül kevert fertőzést állapított meg a doki.
2022. aug. 18. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!