Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olyan problémám van, hogy...

Olyan problémám van, hogy közel 2 hete nem ettem meg a fogamzásgátló tablettát, Reziát szedek. Nem volt alkalmam elmenni a gyógyszertárba. Visszamenőleg beszedjem őket vagy pedig majd következő menszeszkor kezdjem el újra enni?

Figyelt kérdés

2022. aug. 12. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy bevegyél 14 gyógyszert egyszerre... Következő mensinél újrakezded. Ne szexelni védekezés nélkül addig se
2022. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg borul a hormonháztartásod, ha majd megjön kezd el szedni újra.

Nem gondolhatod, hogy visszamenőleg hat! Jelenleg olyan, mintha sosem szedted volna, sőt van aki termékenyebb is ilyenkor, úgyhogy óvszer nélkül semmit ne csinálj.

2022. aug. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm, azért is gondoltam, hogy megkérdezem, mert gyanús volt nekem a dolog, hogy működhet visszamenőleg.


Köszönöm a válaszokat!

2022. aug. 13. 05:07
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugye véletlen sem szeretkezel, amíg ilyen meredek kérdéseid vannak?
2022. aug. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a tájékoztatót, abban le van írva, hogy elfelejtett tablettát/tablettákat, hogy lehet pótolni. De ez már olyan sok mintha abbahagytad volna teljesen. Ezért az első szedésre vonatkozókat olvasd el
2022. aug. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!