Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszájseb miatt állandó...

Méhszájseb miatt állandó hüvelygyulladása, felfázása?

Figyelt kérdés
A méhszájseb eltávolítás után ezek a visszatérő gyulladások megszűntek nektek?

2022. aug. 27. 19:39
 1/10 anonim ***** válasza:
ja
2022. aug. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1-es, neked hogyan kezelték? előtte voltak visszatérő gyulladásaid?
2022. aug. 28. 09:18
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem utána megszűntek ( először lézerrel, majd fagyasztással kezelték).
2022. aug. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem milyen gyakran jött vissza a gyulladásod és mennyi ideig szenvedtél velem, mire megmondták hogy méhszájseb van a háttérben? Én 2 éve rohangálok havi szinten nődokihoz és urológiára és kb addig vagyok jól amíg az antibiotikumot szedem aztán kezdődik újra. Sok orvos és magánorvos is látott de semmi nem gyógyított és egyik doki sem mondta hogy sebem lenne... szerintem csak a pénz érdekli őket, hogy minél több antibiotikumot meg hüvelykúpot írjanak fel ami úgysem használ rendesen csak a tüneteket enyhíti.
2022. aug. 28. 17:38
 5/10 anonim ***** válasza:
Huh, havi szinten kb. meg nekem már szinte állandó jelleggel vérzett is. Nagyjából a negyedik magánorvos mondta meg végre, hogy ez a problémám gyökere és el is kezdte kezelni. Azóta vagyok jól.
2022. aug. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szentég... 2 éve csak abból áll az életem hogy melyik dokihoz rohanjak és milyen antibiot vegyek be. Anyagilag kb másfél millióm ment el minden szar kúpra meg gyógyszerre meg magánorvosi vizsgálatokra és semmi érdemleges tartós javulás. És azóta nem volt semmilyen hüvelygyulladásod sem felfázásod? Nekem csak az elmúlt 2 hónapban lett pecsételő vérzésem és most volt előszőr hogy 2 hétig egyfolytában vérzett és igy okoskodtam ki magamnak hogy valami nagyon nem oké. Gondolom amikor már vérzik is az nagyon gáz, nem hiszem hogy eddig kellett volna várni a dokiknak a kezelésével.
2022. aug. 28. 19:06
 7/10 anonim ***** válasza:
Szinte egy az egyben így volt nálam is. Én is elkezdtem erős gyanakodni a méhszájsebre, ezért ehhez értő orvost kerestem (Dr. Reszler Beáta) és nála beigazolódott. Azóta (3 év alatt) talán 2x volt felfázásos tünetem, de gyorsan el is múlt.
2022. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kedves 7-es, megkérdezhetem hogy a fagyasztást is Dr Reszler Beáta csinálta? Én is őt találom eddig szimpatikusnak a neten keresgélve, nem sok helyen reklámozzák a fagyasztást sajnos, és a TritonLife oldalon sem látom ezt feltüntetve, csak a lézeres verziót reklámozzák...
2022. szept. 8. 17:15
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, azt is ő. Már a lézeres előtt mondta, hogy mind a kettőre szükség lesz a gyógyuláshoz.
2022. szept. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta veled kedves kérdező?
2023. febr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!