Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Időben jött meg a menstruációm...

Időben jött meg a menstruációm de először feketés folyást most pedig barna folyást tapasztalok. Terhesség vagy valamilyen betegség jele lehet ez?

Figyelt kérdés

5 napja jött meg, pontosabban egy sötét barna/fekete folyás, főképpen akkor láttam mikor megtöröltem magam, de a betéten is egy kisebb foltban erős nyomot hagyott. Néha tapasztaltam egy-egy piros folyást is de sosem tartott sokáig, meg sem közelítette azt a vérzés mennyiséget ami mensinél kéne hogy legyen. Most megint egy a barna folyás van, szex közben is nyomott hagyott a lepedőn.


Annyit még tudni kell, hogy pár hónapja (április-május óta) nagyon erősek a menstruációs fájdalmaim, Advilt szedtem rá de így is havonta 1-2 napot az ágyban görnyedve sírva töltöttem így még egy hónapja kértem időpontot nőgyógyászhoz, ami most lesz szeptember 8.án, szóval ott remélhetőleg kiderül az oka, de azért kíváncsi vagyok tapasztalatokra ha van bárkinek is.

Most ez alatt a barna folyás alatt egyszer sem fájt a hasam ezért is gondolom azt, hogy elmaradt az igazi folyamat és akár terhes is lehetek. De szintén lehet betegség is az okozója amitől eléggé parázok.


Előre is köszönöm ha bárki tud valami hasznosat hozzáfűzni a problémámhoz :)


19/L



2022. szept. 2. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:
65%

Kérdés, hogy védekeztek-e rendesen...

De szerintem az alapján, amit a fájdalmas menstruációról írsz, ez inkább endometriózis-gyanús.

2022. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!