Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhszàjseb fagyasztàs? Hol?

Méhszàjseb fagyasztàs? Hol?

Figyelt kérdés
Budapesten belül ellatnànak-e a nagy fájó, vérző méhszàjsebbel kórházban vagy csak magànban lehet normalis segítségre szàmítani?

2022. szept. 7. 12:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ellátnak vele államiban is, csak ragaszkodj hozzá.
2022. szept. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
sztk-ban is megcsinálják. Megvizsgál és ha indokolt, ad időpontot és megcsinálja.
2022. szept. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akinek sztk alapon csinálták, mennyi időbe telt? Hol látnának el ha nincs bejelentett hivatalos BP-i lakcim, csak albérletben vagyok a 2. kerületben és úgy érzem eddig sosem vettek komolyan a vidéki kórházban ahol laktam, plusz a pecsételő vérzés nem minden nap jelentkezik... nem fognak emiatt lepattintani? Az a problémám hogy már annyira fáj hogy néha felkelnem is nehéz illetve állandó gyulladások miatt még a rákszűrésre sem volt erőm elmenni ebben az évben. Rengeteg dokinál voltam a visszatérő felfázások és hüvelygyulladás miatt és egy sem volt hajlandó azt mondani hogy ezt a méhszájsebet kéne kezelni... de úgy érzem hogy egyre csak nagyobb lett és most hogy vérezgetek is egy ideje elég kellemetlen, mintha valami késsel szúrkálnák a méhem. :/ A növekvő fájdalom miatt nem tudok napokat heteket várni sem, ezért gondoltam hogy max magánban lenne esélyem belátható időn belül ellátást kapni.
2022. szept. 7. 15:02
 4/10 anonim ***** válasza:

Az a fájdalom a gyulladás miatt van, méhszájsebtől nekem nem volt fájdalom, csak a szex utáni vérezgetés.

Ha nincs pesti lakcímed, nem hiszedm, hogy fogadnak. Otthoni kórházban kéne mégis próbálkoznod.

2022. szept. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az állandó gyulladás meg méhszájseb miatt van, ameddig ezt nem kezelik le, sosem jövök ki belőle. Nem szedhetek antibiotikumot 2 hetente... már 2 éve csak antibiotikummal tömnek és kb addig jobb amig szedem. A probléma forrását szeretném megoldani.
2022. szept. 7. 15:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
5- persze, az antibiotikum a leggyorsabb megoldás mindenki számára. Ha viszont utánaszeretnél járni akkor a magán az egyetlen út. Nekem krónikus hólyaghurutom volt, magánban 1-2 év utánajárás, kutatás, szenvedés, meg 250ezer minusszal de a végérejártam.
2022. szept. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem mi oldotta meg a holyaghurutod vegul? Nekem mar tobb mint 1 millio ft-om ment el maganlaborokra, magandokikra es sok gyogyszerre, huvelykapszulakra, kremekre az elmult 2 evben es itt vagyok ugyanolyan betegen. Ez igy nem elet, mar tenyleg azon agyalok eutanaziat kerek kulfoldon.
2022. szept. 8. 00:37
 8/10 anonim ***** válasza:

7- leírom kulcsszavakban és sorrendben én mit csináltam, ha neked járható út úgyis neten van elég anyag utánatudsz olvasni:

-krónikus hólyaghurutom volt

-ecetes víz, dmannoz, vörösáfonya, etc. Nem hatott

-labor/vizelettenyésztés mikor hólyaghurutom volt (minimum 4 óràig kell a hólyagban lennie gyógyszer nélkül hogy kimutatható legyen a kórokozó)

-vizelettenyésztés betegség nélkül, reggeli első vizeletből

-uro vaxom kúra (nem hatott sajnos)

-húgyhólyagtükrözés kórházban, IC betegség diagnózist kaptam, de nem passzol 100%ban amit leírnak rám de ettől függetlenül haladtam a javasolt terápiával:

-4x cystistat katéterezés

-sajnos utána us volt még hólyaghurutom

-Strovac immunizáló injekció (Németből lehet privátreceptként rendelni, 150€ az alapimmunizálás, 50€ az évenkénti frissités)

-a Strovac óta számítom magam nagyjából gyógyultnak


6 voltam.

2022. szept. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi az infót 6-os, egyébként neked nem vettek észre méhszájsebet? Olvastam, hogy sokszor a visszatérő hólyaghurut mögött is ez a probléma, mert állandó gyulladásban tartja a hüvelyt onnan pedig nagyon könnyen átmásznak a kórokozók.
2022. szept. 8. 09:03
 10/10 anonim ***** válasza:
9- nemtudok róla. Fàjdalmaim amúgy nincsenek és az éves nôgyógyászati szűrésen sem vettek észre semmi ilyesmit.
2022. szept. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!