Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fehér darabos folyás lehet a...

Fehér darabos folyás lehet a hüvelygombától?

Figyelt kérdés

Duzzatt, ég viszket a puncim, meg kb.2-3napja van ez a darabos fehérfolyás.A hüvelygomától is lehet nem?

Vagy inkább terhesség?:O:O


2010. szept. 25. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
fertőzés, menj vele orvoshoz, de persze a fertőzés mellett akár terhes is lehetsz, tesztelj!
2010. szept. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Terhes akkor lehetsz, ha volt fiúval szexuális kapcsolatod és nem védekeztetek.
2010. szept. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

a terhességnek ez nem tünete.de ha ezt sem tudom remélem nem élsz szexuális életet.de ha igen,akkor mindenképp gumival kéne,mert akkor nem kapnál el ilyen nyavalyákat.

és valószínűleg hüvelygombád van,amit sürgősen kezelni kell.

2010. szept. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, de élek nemi életet. Csak azt hallottam h ez akár a terhességtől is lehet. Hétfő reggel megyek orvoshoz
2010. szept. 25. 15:24
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkor mondd el a dokinak kedvesem, hogy nemi életet éltél, gombás fertőzés mellett, mert hiába fog téged kikezelni a párodtól rögtön visszakapod. Mind a kettőtöket kell kezelni. Van olyan fajta gombás betegség ami a férfiaknák teljesen tünet mentes, tehát ezt ne vegyétek figyelembe.

Ha nem tartod be a "játék szabályokat" ilyen esetekben állandó visszatérő-krónilus fertőzésektől fogsz szenvedni, akár meddőséghez is vezethet.

Nem szabad felelőtlennek lenni a párod meg tiszteljen meg a türelmével ha beteg vagy.

2010. szept. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Mióta észre vettem ezt, azóta nem feküdtünk le.
2010. szept. 26. 22:40
 7/7 anonim válasza:
Akkor biztosan nagyon fáradtak vagytok...
2010. szept. 26. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!