Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen hatásos otthoni praktik...

Milyen hatásos otthoni praktikát tudnék alkalmazni húgyhólyag gyulladás enyhítésére?

Figyelt kérdés
Visszatérő gyulladásom van és nagyon gennyes/ véres a vizeletem,ráadásul rettenetesen fáj. Voltam ma vizelet analízisen, vizelet tenyésztést viszont csak hétfőn csinálnak és jövőhét péntekre kaptam csak időpontot urológushoz, aki ki tudja értékelni a labor eredményeket és az eredmény függvényében ír fel kezelést. Az még messze van, viszont nagyon rosszul érzem magam. Csak fájdalomcsillapítót szedek, naponta 3-at, de az is csak kicsit enyhíti a fájdalmat. És nem is szedhetek több mint egy héten keresztül napi 3-at, mert aztán a végén a gyomrommal is baj lesz. Milyen otthoni módszer tudna a gyulladáson segíteni?
2022. szept. 9. 18:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg nincs diagnózis, addig teljesen felesleges bármit mondanunk. Látatlanban úgysem tudunk tanácsot adni.
2022. szept. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Húgyhólyag gyulladásom van, visszatérő hólyaghurut. Az analízisek annyiban segítenek,hogy kimutatják,milyen baktérium okozza,így célzott kezelést tud felírni az orvos. Természetes otthoni gyulladáscsökkentő, fájdalomcsillapító módszerre lennék kíváncsi,hogy kinek mi vált be hasonló problémánál
2022. szept. 9. 19:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg gyullaás, akkor antibiotikum kell.
2022. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

Próbáld ki a lándzsás útifű szirupot, nekem már annyi mindenre jó volt! Nekem a felfázásomat elmulasztotta.


Sőt egyszer este foggyulladásra ettem belőle pár kanállal már kínomban, reggelre szinte teljesen elmúlt.


Annyi hogy én otthon készítem mézzel, de gondolom a bolti is jó

2022. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
lándzsás utifű...? Az légiúti dolgokra jó... köhögésl ilyesmi...
2022. szept. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%

#5 ""A vesék, húgyhólyag fertőtlenítése mellett azok gyulladásos folyamatait rendezi, a véres, zavaros vizeletet megszünteti.""


[link]

2022. szept. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%
Ajjaj... itt mindenre IS jó.... nettó marketing. :-DDDD
2022. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

[link]


[link]



Hiteles weboldalakon nem írnak semmi csodahatást, amiket az a dr immun felsorol....

2022. szept. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt is írja, meg több más weboldalon is.


Nekem használt, szerintem egy próbát a kérdezőnek is megérhet!

2022. szept. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!