Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy nő állán hirtelen megjelen...

Kattoryory kérdése:

Egy nő állán hirtelen megjelenő vastagabb szőrszál milyen problémát jelezhet?

Figyelt kérdés

Lehetne azt mondani, hogy genetikailag alapból erős a szőrzetem, de nem emiatt van. Alapból vékonyszálú gyenge szőröm van, viszont az államon kb egy éve megjelent egy hosszú, erősebb szőrszál. (Csipesszel szoktam kihúzni, de újból kínos). Most látom hogy kezd egy újabb megjelenni, ami még nem olyan erős, de kezd hosszabb lenni.

Nem értem mi okozza, mivel alapvetően sose voltam szőrös típus sehol sem, vékony, gyenge világos színű a szőröm. Az említett szőrszál teljesen "kilóg a sorból".



2022. szept. 13. 12:32
A kérdező szavazást indított:
Betegség okozza, az ok megszüntetésével megszűnik a szőr is
Normális, csipesszel ki kell húzogatni amíg idővel elmúlik
Normális, csipesszel mindig ki kell húzogatni, valószínű nem múlik el/fokozódhat
Betegség okozza, nem fog elmúlni, de a betegség kezelendő
21 szavazat
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
elírtam: nem újból kínos hanem újból kinő
2022. szept. 13. 12:33
 2/12 anonim ***** válasza:
77%
A korral járó hormonális változások okozzák,van akinek már 30 körül, van akinek meg 50 fölött sem okoz problémát.
2022. szept. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%

Egyénfüggő, hogy kinél hol, mekkora, milyen szőrök fordulnak elő, de ez teljesen normális.

Sajnos ilyen az élet. :)

Nekem a combom hátulján van néhány ilyen meg az alhasamon. Én is mindig kihúzom, aztán annyi. Kamaszkorom után jelentek meg először, se el nem múltak, se számottevően nem szaporodtak azóta, pedig 30 körül járok.

2022. szept. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én 24 éves vagyok, ezért nem értem
2022. szept. 13. 12:43
 5/12 anonim ***** válasza:

Ha esetleg a ciklusoddal sincs minden rendben, akkor okozhatja hormonális probléma is.


De leget teljesen ártatlan jelenség.

2022. szept. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

nekem is van.

23/N

58 kg vagyok és 170 cm

ciklusom pontos szokott lenni

2022. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Másoknak is hirtelen jelent meg vagy mindigis volt?
2022. szept. 13. 14:40
 8/12 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok. kb 2 éve. havi 1x kell kihúzni nekem olyan pici.
2022. szept. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
farkas ember szindróma! lassanként átalakul.. jobban kívánja a húst.. felfalja a pasikat..de szó szerint! Ilyen apróságok.
2022. szept. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Huszoneves korom ota volt mindig egy oldalt nyakam es allam kozt. Kihuztam mimdig.. 50 vk egy ideje talan 1-2 eve mar nincs
2022. szept. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!