Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhesen ti is nehezebben...

Terhesen ti is nehezebben tartjátok/tartottátok vissza a vizeletet?

Figyelt kérdés

2022. szept. 16. 20:00
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Igen, volt hogy becsepegett a bugyiba is mert pl nevettem, tüsszentettem, vagy épphogy kiértem vécére. Többször is kellett, emlékszem.
2022. szept. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nálam is ugyanez mint amit az előző írt. Főleg az utolsó trimeszter volt ilyen.
2022. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
48%
Persze, utolsó trimeszterben és ez teljesen normális. Én fiam végig farfekvéses volt és ő folyton a húgyhólyagomat rúgta. Utolsó napokban már olyan érzésem volt, hogy képtelen vagyok ,,üresre,, pisilni magam és éjjel már aludni sem tudtam mert szinte 20 percenként wcre kellett mennem, már pihenni sem tudtam, sokszor már sírás kerülgetett annyira fáradt voltam, mert állandóan wcre jártam mégis mindig úgy éreztem hogy becsurrantok.
2022. szept. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
3-as nekem is volt ilyen... Szerencsére nem több hétig... El sem tudom képzelni mennyit szenvedhettél. Összeadva nekem kb 2-3 napig volt ilyen, majdnem megpusztultam, 5 percet sem bírtam ki...
2022. szept. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!