Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfázás miatt nagyon gyakori...

Felfázás miatt nagyon gyakori vizelés?

Figyelt kérdés

A problémám az lenne, hogy kb 2 napja folyamatos vizelési ingerem van, és szinte 10-15 percenként járok a mosdóba, még akkor is, ha keveset iszom folyadékot.

A vizeletem normál színű/színtelen, nem csíp, nem fáj, mennyisége normális.

Úgy 2 hete nagyon megáztam, egész nap beázott cipőben voltam, esetleg lehet, hogy emiatt felfáztam és ez most jön ki rajtam?


Illetve menstruáció után vagyok, ilyenkor szoktam tapasztalni sűrűbb vizelési ingert, de ez a mostani elég gyakori.. felfázás lehet vagy valami nagyobb probléma?


Előre is köszönöm a válaszokat, és természetesen ha nem javul a helyzet, elmegyek orvoshoz.


20/N



2022. szept. 19. 13:22
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

2 hetes megázás nem most jönne ki. És valószínűleg inkább nátha szerű tünetekkel, nem pisiléssel.

A felfázás baktériumtól van, ami nem a hideggel függ össze. Bekerülhet sokféleképpen, akkor is, ha valaki nem él szexuális életet, de úgy meg még nagyobb az esély.

Szerintem menj el orvoshoz, csináljanak vizelet vizsgálatot. Nem várnám meg, amíg rosszabb lesz. Ha nincs nőgyógyászati probléma, akkor én a háziorvoshoz mennék, vagy urológushoz.

2022. szept. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy 1 írja. Mindenképpen vizelettenyésztés. Urulógushoz menj. Az is sanszos hogy IC nevű betegséged van. Egy hugyhólyagtükrőzés is ajánlott, ott kiderül.
2022. szept. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!