Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellimplantatumosok, Szoktatok...

Mellimplantatumosok, Szoktatok-e rosszul lenni(hanyiger hanyas hasmenes rosszullet) idonkent megmagyarazhatatlan okokbol?

Figyelt kérdés

Ilyenkor annyira rosszul vagyok,h elajulas azelen vagyok,megbanom,h berakartam. Az eletemert kuzdok. Eszembe jut,h mennyi mindent csinalhatnek meg ilyen fiatalon,ha meg elhetnek.

De otthon tisztessegben es biztonsagban akarok inkabb korhsz helyett meghalni.


Ugye tudjatok,h meg mindig nem mehet be korhazba hozzatartozo,ott doglik meg az ember,ha elviszi a mento.

Vmi lugosito gyogyteaval szoktam jobban lenni.


En igen es 15 eve van mellimplantom. Zseles anyagu,nem folyekony,texturalt felszinu.

Ivanocs Gyorgy klinikajan tettek be. Egyebkent esztetikailag kifogastalan.


Kivetetni csereltetni nincs penzem se idom a folyamatos tulorak es hataridos munkak miatt.



2022. szept. 23. 16:46
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

15 éve ahogy berakták, egyből kezdődött? Mert lehet ezer oka a hányingernek, de a mellimplantátum nem igazán szerepel az okok között.


"Ugye tudjatok,h meg mindig nem mehet be korhazba hozzatartozo,ott doglik meg az ember,ha elviszi a mento."

Ezt nem teljesen értem. Ha a halál határán vagy, a hozzátartozó nem tud semmit se tenni, ha nem orvos.

2022. szept. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kb 10 ev utan kezdodott.


A korhazban tobb korulottemlevot kinyirtak. Nem bizok a fergekben.

2022. szept. 24. 02:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!