Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek lehet valami...

Szerintetek lehet valami komoly bajom?

Figyelt kérdés

A menstruációm megjött szeptember 10.én és 14.én lett vége,most 24.én megint megjött és néha erős alhasi fájdalmat érzek bal oldalt.

Kétlem hogy terhes lennék,utoljára augusztus közepén voltunk együtt és 2 teehessegi tesztet is csináltam de mindkettő negatív

Ha nem szűnik a fájdalom nyilván elmegyek nőgyógyászhoz de érdekelne hogy ezt betudhatnam csak a mensi mellekhatasanak?



2022. szept. 28. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
igen
2022. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Melyikre igen?
2022. szept. 28. 16:28
 3/6 anonim ***** válasza:
5%

Nem valószínű, a menstruáció görcsökkel jár. Egyáltalán mennyire vérzel? Az időpont alapján inkább peteérésed van, ami járhat pecsételéssel, bár nem több napig.

Egyetlen alkalommal sok minden rendellenes, figyelmen kívül hagyható ha kimarad egy ciklus, sűrűbben jön meg stb. nyilván, ha ömlik belőled a vér, vagy elviselhetetlen fájdalmaid vannak el kell menni orvoshoz. A terhesség eleve nem jár vérzéssel, negatív teszttel meg vetélés sincs, ami miatt kellene orvosi vizsgálat. Ha meg rendszeres vérzési zavarod van, annak okát mindenképp ki kell vizsgáltatni.

1-es Csak paráztat. Nyilván minden különösebb tünet nélkül is lehet komolyabb bajod, ez most nem jelent még semmit. Ha nem múlik a probléma nyilván orvos, de különben az éves rákszűrésen elég átbeszélni.

2022. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszod!:))

Ez nem pecsételés,rendes menstruáció.

Most kezd elmulni de ha kohogok,kihuzom magam vagy megnyomom akkor húzó,szúró érzést érzek

Voltam már nőgyógyásznál és akkor kisebb volt a méhen mint amekkora kéne legyen de ha a méhen fájna akkor az nem középen kéne fájjon?

2022. szept. 28. 18:16
 5/6 A kérdező kommentje:
*méhem
2022. szept. 28. 18:17
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nem múlik el holnap reggelig akkor mindenképpen megyek orvoshoz
2022. szept. 28. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!