Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátcserje hatására több...

Barátcserje hatására több menstruáció? N29

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég kevés menzeszem volt, csak 3 napig tartó pecsételés. Barnás árnyalat. Csináltam tesztet, negatív. A gyógyszerész barátcserjet ajánlott, és úgy látszik, ez most rendbe tette, mert most normális. Nem szedek fogamzásgátlót már 4 éve. Barátnőm azt mondta, neki akkor maradt ki, amikor miomaja volt, de a terhesség rendbe tette. Csütörtökre (1 hét múlva) kaptam időpontot orvoshoz, de addig is érdekelne, hogy szerintetek mi okozhatja ezt?

Ja azt elfelejtettem, bár nem tudom, lényeges e, nem szültem.



2022. okt. 5. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Csináltass hasi ultrahangot, mert valóban mióma, ciszta is állhat a háttérben és jobb, ha az okot is megszüntetitek s nem csupán a tüneteket..!
2022. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Be vagy oltva?
2022. okt. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, semmilyen oltast nem vettem fel, isten ments. Ha esetleg mióma, műtétet szeretném elkerulni.
2022. okt. 5. 20:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kisebb, kezdeti stádiumú a mióma, akkor talán még gyógyszerrel tudják majd kezelni és felszívódhat, de pont ezért kellene a gyors, alapos ultrahang, meg jó orvos, aki felfedezi, mert növekedni fog és akkor már csak a műtét!


Ha mégis műtétre kerülne a sor, ragaszkodj a méhedhez, mert az a legtöbb esetben megmenthető, csak némelyik doki szeretni a számára könnyebb és egyszerűbb utat választani..!

2022. okt. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jo ég, semmi képp nem szeretném kivetetni 😥 főleg ennyi idősen gyerek nélkül
2022. okt. 5. 20:52
 6/6 anonim ***** válasza:

Bocs', nem akartalak megijeszteni/elkeseríteni, csak gondoltam, jobb felkészülni minden eshetőségre és mindig állj ki magadért és a saját egészségedért!

Érdemes több orvossal is konzultálni egyébként és nem kell készpénznek venni semmit.

2022. okt. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!