Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 52 éves nő vagyok, az utóbbi...

52 éves nő vagyok, az utóbbi 2-3 hónapban jó néhány plusz kiló jött fel rám, amit nem tudok mire vélni. A változó kor lehetne a hibás? Hogyan lehetne nem túl drasztikusan megállítani a súlygyarapodást?

Figyelt kérdés

Többet nem eszem, mint eddig. Sok antibiotikumos kúra után vagyok túl, ami után probiotikomot és lactívot szedtem, ebben sok a B vitamin. Controloc-ot szedek még a refluxomra, elég gyakran van vastagbél gyulladásom is.

Este 6 után már nagyon ritkán eszem, naponta sokat iszom (2-3 liter mentes víz) Keveset tornázok, sokat gyalogolok, lépcsőzök. Néhány hónapja még viszonylag arányos volt az alakom. Várom az ötleteket!!!!!


2010. szept. 27. 13:18
 1/2 anonim ***** válasza:

En tanacsolnam es probald is ki, mert erdemes.


Gyogynoveny teakat igyal pl., amivel potolod a folyadekot, de mar megis elozol egy betegseget, de gyogyitod is kozben a meglevot!


A valtozo korral hogy allsz?


A vastagbel gyulladasra is lehet gyogynovenyt fogyasztani, mivel a rendszeres fogyasztasa panaszmentesse teszi!


Menj el egy termeszetgyogyaszhoz, vagy ha nem ismered a gyogynovenyeket akkor szivesen segitek,ha irsz.

2010. szept. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sajnálatos módon az évek múlásával egyre kevesebb kalóriára van szüksége az embernek. Így még ha ugyanannyit eszel is, mint régebben, amitől nem híztál, most lehet, hogy ugyanez már sok.

Szerintem próbálj meg kicsit kevesebbet enni,sok zöldséget, az a rost miatt úgyis jól telít, és ha eddig nem tetted, akkor többet mozogni.

2010. szept. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!