Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől verezhetek?

Mitől verezhetek?

Figyelt kérdés

Kicsit régebben a párom ujjazásnál véletlenül felsértett a körmével, ekkor eléggé vereztem. Nem fájt, csak vérzett, ha nem mondja, észre sem veszem. Azóta nagyon gyakran előfordul, hogy ujjazásnál verzek, nem nagyon, de mondjuk a fehér ágyneműre ha ráteszi a kezét, akkor látszik, illetve ha megtorlom magam, akkor is a papíron, de tényleg elég minimális. Nőgyógyásznál is voltam már, ő semmit nem látott. Kb az alkalmak fele ilyen. Kívánom, nedvesedem, még pluszban sikositot is szoktunk használni, de mégis. Lehet az az oka hogy túl keményen ujjaz? Lehet már olyan durván csinálja, hogy picit felserti a felső hamreteget?

(Azt szeretem, ha keményen csinálja, és egyáltalán semmilyen fájdalmat nem érzek közben)



2022. okt. 26. 08:04
 1/2 Noren1989 ***** válasza:
28%
Lehet, h érdemes lenne manikűröshöz küldeni, meg megtanítani normàlisan ujjazni, mielőtt bekapsz egy fasza kis fertőzést odalenn.
2022. okt. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
21%

Mondjuk ezzel nem kéne szórakozni, mert a köröm alatt megbúvó dolgoktól fertőzést is kaphatsz.


Plusz: tény, hogy sok pasi nem tud ujjazni - aki felsérti a nőt, az ilyen.

2022. okt. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!