Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezt a gyógyszer okozhatja?

Ezt a gyógyszer okozhatja?

Figyelt kérdés

9 évig szedtem fogamzásgátlót. Ugyan azt 1huzamban.

Semmi mellékhatása nem lett. Abbahagytam, 2.hónapban meg is fogant a gyermekünk. Utána lett még1 gyerekünk 2.5ev különbséggel, tervezetten. A 2 gyerek közt volt egy missed ab műtetem.

A 2. Gyerek után szoptatás mellett szedhető fogamzásgátlót szedtem, több gyereket semmi szín alatt nem szeretnék.


10 hónapig szedtem ezt a fogamzásgátlót. Ahogy abbahagytam a szoptatast, visszamentem az orvoshoz, hogy váltani szeretnék, mert a szoptatás alatti gyenge.


A doki hasracsapás alapon irta fel azt a fogamzásgátlót, amit a gyerekek elött szedtem. Akkor bevált most is jó lesz alapon. Semmit nem kérdezett, sehova nem küldött.


4 hónapja szedem.


Azóta szinte folyamat görcsölget a hasam. Nem zavaró, de érzem.

Most kb 2 hete mintha a méhem fájna. Ha emelek, tússzentek, vagy jógázok evek óta, ott bizonyos mozdulatoknál úgy fáj, mintha seb lenne benne, vagy nem is tudom milyen érzés. Anno a missed után éreztem ez.

Emellett amióta ezt a gyógyszert szedem, ugyan úgy akkor jön meg ahogy anno szokott. Viszont sok alvadtvér darab jön ki belőlem.

Az arcom pattanásosabb lett jóval, mint szokott.


Ezek a tünetek a gyógyszer miatt lehetnek?


24.ére kaptam időpontot egy másik orvoshoz.


2022. nov. 5. 11:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!