Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha minden hormonvizsgálati...

Ha minden hormonvizsgálati eredményem jó mitől barnazhatok ?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt 4-5 nappal először barna majd véres folyasom van. Járt már valaki így ? Alaposan kivizsgaltattam magam és a doktor szerint minden eredményem jó. Babát szeretnénk.

2022. nov. 10. 08:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi volt a 21.napi progeszteronod?
2022. nov. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
12.9ng/ml
2022. nov. 10. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Hmm, pedig ez már jó elvileg. Nekem 7-8 nappal előtte volt barnázás, de nekem sajnos igazolta a vérvétel a progeszteronhiányt. Pajzsmirigy hormonok tsh, t3, t4, anti tpo? Prolaktin szinted? Ezek még azok, amik kavart okozhatnak.
2022. nov. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azokat is el végeztettem. Az orvos szerint minden rendben az eredmények alapján . De engem mégis aggaszt hogy akkor mitől lehet ez a barnazas . Köszönöm válaszod
2022. nov. 11. 08:19
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
És mióta nem jön a baba? Mert ha már jóideje próbálkoztok, akkor valami mégsincs rendben :/ az belefér, ha valakinek úgy jön meg, hogy 1 esetleg 2 nappal előtte barnás maszatolás van, de nekem pl a dokim azt mondta, hogy 5 nappal előtte semmiképp se normális, hamar elkezd leválni a méhnyálkahártya.
2022. nov. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Két és fél év után teherbe estem de sajnos a 8ik hétig fejlődött. Azóta el telt egy év és most kezdtünk újra próbálkozni a babával .
2022. nov. 11. 12:58
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nogyogyasz endokrinologust keressel fel a leleteiddel! Pl Dr László Dániel
2022. nov. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2022. nov. 13. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!