Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha az orvos meg fog hallgatni...

Ha az orvos meg fog hallgatni le kell venni a melltartót? Milyen sokáig tart ha hallgat? Elől is sóhajtani kell?

Figyelt kérdés
2022. nov. 11. 16:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
Nem kell levenned, elég, ha a felsődet felhúzod, kb pont addig, hogy le látszódjon semmi. Mondjuk nem azzal foglalkozik, szóval ne parázz, majd mondja, hogy lélegezz így vagy úgy.
2022. nov. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
32%
Jah és ez egy cseppet sem para. Mondjak jobbat? Nekem műtét előtt komplett kivizsgálást kellett végeznem. Az egyik ilyen alkalmával mindent le kellett vennem (felülről) és úgy kellett oda állnom (RTG). Férfi volt az orvos. Nemrég volt szívultrahangom, ott is férfi és ott is mindent le kellett vennem. Ők ezt már megszokták.
2022. nov. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
38%
Nem. 20mp.
2022. nov. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
34%
Nekem még nőgyógyász soha nem hallgatta meg a szívhangomat. A melltartót nem szokás levenni, kivéve ha olyan a vizsgálat (RTG, mammográfia, mell/nyirok UH, szívultrahang, esetleg EKG). Szerintem hagyd magadon és legfeljebb megmondja, hogy vedd le.
2022. nov. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem kell levenned.

Ne aggódj, az egész vizsgálat csak egy pár perc, és neki csak egy vagy a sok közül akik megfordulnak nála, nem veled fog foglalkozni, hanem a vizsgálattal. Remélhetőleg.

Nekem van direkt orvoshoz járós, sima fehér, pamut melltartom. Még soha nem mondták hogy vegyem le azt is.

2022. nov. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
31%
Lehet le kell, ez orvos függő. De valószínűleg csak felhúzod és ha zavarja félre húzza,vagy be dugja alá,lehetseges hogy ki kell csatolni ,de nem kell lebenni, max 2 perc az egész, illetve úgyis mondja, hogy mikor kell sóhajtani vagy köhögni
2022. nov. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy kell levenni. Meghallgat melltartóban. Pár másodperc az egész és majd mondja, hogy mikor lélegezz.
2022. nov. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
11%
Titeket meghallgat a nőgyógyász?
2022. nov. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
Honnan gondolod, hogy nőgyógyászhoz akar menni? (Szerintem a kérdező gyerek és gyerekorvoshoz megy)
2022. nov. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
33%
Pár másodperc és még sose kellett levennem
2022. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!