Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Nők egészsége

A kérdés

Magas tesztoszteron, alacsony progeszteron, hogyan kezelik, kezeljem?

Nemrég kaptam meg a laborból az eredményeimet, sajnos PCOS vagyok és minden hormonom rendben van, a pajzsmirigyem is viszont, a tesztoszteronom magas, a progeszteronom pedig alacsony. Hogyan tudnám kezelni, vagy kapok rá majd valamilyen gyógyszert?

2010. szept. 29. 12:48  Privát üzenet  

A válaszok
Vszínűleg fogamzásgátlót kapsz rá. (Leviszi a tesztoszteron szintet). Addig is szerintem próbálkozz a barátcserje kapszulával:) Vény nélkül kapható, csak gyógynövényt tartalmaz.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2010. szept. 29. 14:04 Privát üzenet
Ha a PCOS-s betegeknek abba a 90%-ába tartozol, ahol metabolikus ok van (nem pedig mellékvese vagy hipofízis betegség), akkor a FOGYÓKÚRA a legadekvátabb terápia.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2010. szept. 29. 19:52 Privát üzenet
Mennyi (volt) a prog?

A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2017. febr. 17. 14:52 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Alacsony tesztoszteron szint?
Tesztoszteron szintet hogy lehet mérni? Illetve mi lehet az eredménye az alacsony tsz szintnek?
Alacsony tesztoszteron szint? Mi lehet a probléma?
Mit fogok kapni ha a tesztoszteron szintem alacsony?
Alacsony tesztoszteron-szint (gyanú) : Melyik boltban / vény nélkül kapható szerrel növelhetnék rajta?
Mik az alacsony tesztoszteron szint biztos jelei?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Nők egészsége rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!