Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fel vagyok fázva már 1 hete...

Fel vagyok fázva már 1 hete lassan, orvosnál nem voltam cickafarkfű teát iszogatok,és ülőfürdüzők már 2 napja. De két napja elkezdett fájni a gerincoszlopom mellett baloldalon kőzvetlen. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Lehet hogy a felfázás terjedt el, avgy lehet hogy ameghúztam a hátizomomat táncon.
2008. dec. 24. 20:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Hólyaghurutot nem érdemes otthon kúrálgatni, mert nem az a fajta betegség, ez nem nátha, hanem bakteriális fertőzés, amit kezelni kell. tapasztalatból beszélek. menj vele 27-én urológushoz, antibiotikumot ír fel majd, és elmond pár dolgot, amire ügyelned kell, nehogy krónikussá váljon nálad ez a borzasztó szar betegség.
2008. dec. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Barátnőm is fel volt fázva és nem ment el dokihoz, hanem magát kurálta ki és meggyógyult 2nap alatt. a patikában vett Urogin (azt hiszem ez a neve) próbáld ki hátha segít!Jobbulást!
2008. dec. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kőszőnőm a válaszokat, kenegetema hátam árnika krémmel ugy tünik kezd elmúlni.
2008. dec. 25. 22:19
 4/5 anonim ***** válasza:
A felfázás nem játék. Anyukám hajlamos rá. Egy felfázást 2 nap alatt nem lehet otthon kikúrálni. A hólyaghurutról pedig nem is beszélve. Erre antibiotikumot, gyulladáscsökkentőket szokott a doki adni. Ezek receptköteles gyógyszerek. A recept nélkül kaphatók, nem hiszem, hogy annyira hatásosak lennének. Ha még nem voltál felfázva, akkor innentől kezdve sokkal jobban kell vigyáznod magadra, mert könnyen kiújulhat. Mindenképp a derekadat takaró ruhában járj, és ne ülj le hideg helyre. Még a buszon is vigyázni, kell nehogy hideg legyen az ülés. (feltéve, ha szoktál buszozni). A lehűlt autó hideg ülése is veszélyes, főleg ha olyan kabátba ülsz rá ami a fenekedet nem takarja.
2008. dec. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mit jelent az, hogy felfáztál? ha hólyaghurutra gondolsz (fájdalmas pisi, esetleg vér, genny stb) akkor urológus és antibiotikum. de ez nem felfázás, ez baktériumos fertőzés. otthoni kúrálgatással sokra nem mész. ha nem ennyire durva, akkor rowatinexet tudom ajánlani, recept nélkül kapható és grépfruit cseppet.
2008. dec. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!