Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 28 napos ciklusnál lehet az...

28 napos ciklusnál lehet az ovulációm a 9. napon?

Figyelt kérdés

Segítséget szeretnék kérni, mert nekem rendszeres a menszeszem, próbálom értelmezni, hogy vajon mikor van az ovulációm.

Most 9. napon van vizenyős, átlátszó folyásom, én remélem nem vagyok nagyon rosszul informált, de azt gondolom ez most az ovulációm akar lenni.


Minden hónapban van egy ilyen nap, de lehet hogy ez ilyen hamar lenne?


Eddig nem foglalkoztam vele, de hamarosan majd próbálkozni szeretnénk és akkor megpróbálunk ezekre a napokra is koncentrálni nem csak a 14.-re, noha 28 napos a ciklusom.



2022. nov. 19. 18:41
 1/6 anonim ***** válasza:
6%

Ovulacios tesztet hasznalj, ha biztosra akarsz menni, ne a folyasodat elemezgesd, mert az becsapos.


Ha most akartok probalkozni, akkor elso korben kicsit nyugi. 2 naponta legyetek egyutt es csokolom.

2022. nov. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Amugy ha a 9. napon lenne, akkor hamarabb is jonne meg, konkretan 23 napra.

Ha igy jon meg, tenyleg igy volt :D

De sanszosabb, hogy nem ovud van.

2022. nov. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Oh, rendben! :)
2022. nov. 19. 21:38
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
És akkor szexeljetek, amikor jól esik, ne görcsöljetek rá az ovura, etc..., mert a pszichés meddőségnek ez is az egyik oka.
2022. nov. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem ertem miert lettem ennyiere lepontozva. Pedig ha tetszik, ha nem, ez az igazsag.
2022. nov. 20. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben:) 2 naponta igyekszünk együtt lenni, meg ahogy kívánjuk egymást, csak hát munka után elég fáradtak vagyunk.
2022. nov. 22. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!