Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogy fogadjam el a magasságom?

Hogy fogadjam el a magasságom?

Figyelt kérdés
Fiatal srác vagyok és nem vagyok megelégedve a magasságommal. Nem akarok írni adatokat mert itt mindenki azt mondja mindenre hogy "jajj átlagos" meg hasonlók. Lényeg hogy zavaró. De nyugi nem úgy írom ezt a kérdést hogy 180+ magas vagyok...
2022. nov. 25. 22:11
 1/9 anonim ***** válasza:
40%
Az kétségtelen, hogy nagy hátrány a párválasztásban. De ne aggódj a Chadek helyettünk is elviszik őket egy (vagy több) körre. Kinek mi jutott, tudod.
2022. nov. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
62%
Na és, ez van ezt kell szeretni! Nem tudsz rajta változtatni, mindenki hozott anyagból dolgozik, ami van, abból hozd ki a legjobbat.
2022. nov. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Nem értem: srác vagy, de nők egészsége? Ha srác vagy a 180+ rendben van.
2022. nov. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
22%
Magasabb vagy, mint szeretnél, vagy alacsonyabb?
2022. nov. 26. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%
Alacsony. Olvasni tudtok?
2022. nov. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
38%
és mi van, ha csak 160 vagy? Semmi...légy büszke, és elégedett, hogy nem 150 vagy.
2022. nov. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
32%
Tudok olvasni. Annyit írt, hogy nem úgy írja a kérdést hogy 180+ cm. Nekem az annyit jelent, hogy nem arra panaszkodik, hogy az átlagnál pár cm-el magasabb. Hanem gondolom extrém alacsony, vagy extrém magas. Mindkettő lehet zavaró. Sőt talán a túl magas egészségügyileg inkább az...
2022. nov. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

Kedves, kérdező!


Nézd, legalább neked nem az eszed szintje alacsony, mint itt pár kommentelőnek.


Tudom nem vígasz, ám értékelni kell ezen dolgok apró örömét is.


Nem tudom mennyi az annyi, ami a témát érinti, egy valami biztos:

Számtalan emberhez volt szerencsém világszerte is.


Találkoztam érdekes párokkal s ott a magasság még csak a felszín volt.


Több párt is láttam/ismerek, ahol a pasi alacsonyabb (jóval),ám ők boldogok.

Voltak, akik magukon poénkodtak, elfogadva önmagukat.

Párjuk pedig értékelték a magabiztosságukat, önelfogadásukat, mert adott személyeknél szívet dobogtató tényező. Plusz ok/okok, amiért szeretik párjukat.


A magasság egy "szépség" tényező.

S mint tudjuk: mindenki számára más-más a szép.


Azt is tudjuk: vannak szexi dolgok, tényezők, vannak elfogadható/semlegesek és vannak el nem fogadható dolgok, ám mindez egyén függő!


Pl volt kollegámnak nem tetszettem mert pisze az orrom, holott ő a mátyás féle orrú nőket tartja szexinek/szépnek.


Hiába szeretem is az orrom, ha nem mindenkinek jön be.


Ilyen a magasság is.


Valakinek bejön, valakiknek mindegy, valakik meg nem szeretik.


Az más kérdés, ha az összes embert kellene ebbe a 3 kategóriába elosztani, kinek mi oké vagy sem pl magasságban, hány %-ban oszlana 3 részre a nép.


Nekem pl volt velem egymagas párom.

Nem zavart. (160 vagyok, 6.osztály óta xD)


Az viszont tény, hogy számomra egy ösztönös izgatottságot jelent a magasság. De csak, aki tetszik, ami alapon ritka.


Nekem az arckarakter és a testi arányok a minden.


Lehet akár 2 méteres oszlop is, ha nem tetszik a feje, személyiségbe pedig bele se mentünk még.


Az a sok arccsont és azok változatos kombinációi... Rendget van.

Akkor az izomzat, zsír, bőr stb...

Milliárdnyi kombináció.


A belsőről nem is beszéle, az mégtöbb és változatosabb...


Mindehhez a magasság csak egy tényező.


Valakik sokat gondolnak, adnak erre valakiket nem érdekel.


Találkoztam anno olyannal is, aki nagyon sok olyan külső vonással rendelkezett, amelytől lázba jöttem, pedig jómagam nem éppen a felszínnek élek, kellenek a mélységek, azaz a belső.


Nos, randi tartott 16 percig vele. 😅 Nem jött be személyisége és dolgai.

Szívfájdalom nélkül offoltam.


Fontos a külső (mindenkinek a maga módján ugye), ám nekem adott belső dolgok, melyek tetszenek, szimpatikusak kb olyan reakciót indítanak el bennem, mintha felkapcsolnák a villanykapcsolót és repdes a szívem.

Pl ha valamilyen formában alkot, kapcsolódik művészeti ághoz stb.


Minden egyes plusz, 1-1 kapcsoló.


Párom nyakába burultam őt átkarolva az első találkozón a kávézóban, annyira tetszett az a sok közös pont. Tetszett, hogy pl úgy kommunikál, mint én és nem kertel, megfigyel, elemez, kimond.


A családom se ismer ennyire, ő meg első találkozón olyanokat elmondott rólam, amit más soha észre se vett.


Rengeteg ember csak létezik, de nem figyel igazán, sok dolog ott van előttük mégsem látják.


Az embereknek jobban rá kellene látniuk dolgokra, de legfőképpen önmagukra és másokra.


Fedezd fel ezen dolgokat!

Engem lenyűgöz az emberek működése, még ha taszító tulajdonságokat is elemzek pl ki miért nyúl alkoholhoz.


A részletek, ahogyan felépülnek ezen dolgok.


Oké, nem kell ezt a dolgot érti, ahogyan a denti példát elemzem, de :

A jó dolgokat, másik megismerését és önmagadét érdemes átgondolni, meglátni.


Megkönnyíted magad életét minden téren.


Szóval fel a fejjel és húzd ki hátad!


Ui. : a kisugárzás is szexi, ám ahhoz a belsőt, érzéseket, gondolataidat rendbe kell tenni.


Engem pl kb észre se vettek, rám se néztek az utcán se.

Ahogy változtam, az kiült a külsőmre is, pontosabban a kisugárzásomra, tatásomra.


Tudod mi a durva?

Ugyan így öltöztem, sőt extrém frizuráim voltak, de anno kb szellemként sétáltam végig.

Mára pedig férfi, nő fordul utánam.


Pedig ugyanúgy full fekete egyszerű sokat nem mutató ruházatom van ugyanabban az elegáns, letisztult stílusban.


Érdemes több tényezőt észrevenni, felfedezni magaddal szemben is.


Hajrá! 😊

2022. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A kis ember nagy bottal jár.
2022. nov. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!