Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen orvoshoz kell mennem,...

Milyen orvoshoz kell mennem, ha nagyon elfogyott a hajam?

Figyelt kérdés

24 éves vagyok, nő, az oltás után elkezdett nagyon hullani a hajam, aztán az lecsökkent, már nem hullik olyan rohamosan, de a dús, vastag hajam nem jött vissza, ritkább, kevesebb hajam van. Voltam egyszer egy vérvételen, ahol több különböző dolgot is megnéztek, nem volt semmi, sem gyulladás, sem semmi. Szedek vitaminokat, sörélesztőt, mindent megteszek.

A kérdésem az lenne, hogy milyen orvoshoz kell menni, ahol kifejezetten erre specializálódtak, és nem különböző helyekre kell mennem, hanem egy helyen megcsinálják a vizsgálatokat, hátha tud segíteni valaki.



2022. nov. 25. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Bőrgyógyász
2022. nov. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ott tudnak ezen segiteni?
2022. nov. 27. 00:27
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Mivel rengeteg oka lehet a hajhullásnak, nem biztos hogy egy orvosnál ki tudják deríteni az okát. Endokrinológus tud még nagyon alaposan kivizsgálni, ha hormonális változás történt.
2022. nov. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Bőrgyógyászhoz vagy endokrinológushoz menj.

De a háziorvosodat is megkérdezheted kihez menj.


Egyébként covid oltástól nem hullhat a hajad.

2022. dec. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sok helyen olvastam, hogy oltástól nem hullhat, de ugyanúgy olvastam az ellenkezőjét, voltam mindenféle vérvételen, semmi bajom elvileg, és nem történt velem semmi, sem nagyobb stressz se semmi, oltál után pár héttel már hullott és most olyan, mint a szita, átlátni rajta
2022. dec. 15. 22:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!