Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tudnék csinálni nagymamámm...

Mit tudnék csinálni nagymamámmal? A többi információt lejjebb találjátok.

Figyelt kérdés

Szóval már jó ideje nagyon "erős" a vizelete,úgy gondolom,és értem,hogy szó szerint,alig lehet bentmaradnom a szobájában,mikor viszem neki a gyógyszereit,pontosan nem tudom,hogy mióta alakult ez ki nála,és mit kellene tennem...

Úgy képzeljétek el,hogy az egész ágya,tiszta vizelet szagú,de nagyon erősen,látszódnak a vizelet foltok,nem győzöm fürdetni,mosni rá az alsóneműjeit,forró vizzel+bele mosópor,+hypó,így áznak a fehérneműjei.


Még a mosógép sem viszi ki az erős "szagot"...


Mostmár hozzátok fordulok tanácsért,hátha tudtok segíteni.


Mikor pl én megyek wc-re,akkor is tiszta vizelet a wc-ben a szőnyeg,szóval borzalom..


Otthonka van rajta amúgy,ha ez számít,78 éves,depressziós(gondoltam,hogy gyógyszermellékhatások,nem tudom)...


Nagyon szépen köszönöm a segítőkész válaszokat! :)


Én már arra is gyanakszom,hogy mikor pisil,már hallom,hogy nyög...Fogalmam sincs mitől...Vagy másik eset,hogy az otthonkáját nem húzza fel,szinte mindenütt érezni ezt a nagyon erős vizeletszagot.(Én fürdetem amúgy,jó alaposan),de 1-3 nap,és megint "büdös"...


Mit csináljak vele szerintetek?

Csak segíteni szeretnék neki.



#tanácsok #Betegségek/nagyon "erős" vizeletszag+az ágya is tiszta pisi #fürdetés+hypó,forralt víz+mosópor,fehérneműk #pisiléskor nyögés+nem mossa meg a kezét szapannal #wc+otthonka+fürdetés #Gyógyszerek mellékhatásai
2022. nov. 25. 23:39
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem erős a vizelete, hanem vizelettartási problémái vannak, a bomló vizelet meg büdös, mindenhol a ruháján, ágyban és a szőnyegen is. Érdemes lenne inkontinencia betétet beszerezni neki, illetve kivizsgáltatni, hátha keveset iszik, vagy fertőzése van, ami miatt ez kialakult.
2022. nov. 26. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
46%

Ez az a szint, amikor neki mar pelenkat kene hordania...de hogy erre hogy veszed ra, jo kerdes..:(

Bepisil, illetve inkontinenciaja van, mert mar nem tudja tartani. Sajnos ez korral jar.

2022. nov. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3.4. Mentek a pontok,én is ettől tartottam,vizelet inkontinencia zavar ugye?
2022. nov. 26. 00:58
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Az, pelenka, amit aztán vagy megtűr magán, vagy nem :(
2022. nov. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos ide már pelenka kell. :(
2022. nov. 30. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Otthoni WC-t intéz ismerősöm+gyógytea+valami gyógyszer is van.
2022. dec. 1. 02:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!