Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért szívja ki a vizeletem a...

Miért szívja ki a vizeletem a fekete bugyim színét ?

Figyelt kérdés
40 feletti nő vagyok..
2022. nov. 25. 23:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
39%
Mert savas kémhatású. Amúgy miért nem használsz betétet? Ha csak enyhe még akkor akár egy tisztasági is megteszi
2022. nov. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez kb fél éve tart..
2022. nov. 26. 00:03
 3/17 anonim ***** válasza:
40%

Használj tisztasági betétet ha inkontinencia gond van- van erre speciálisan betét több márkának is (pl always) és nincs probléma.


Amúgy a vizelet alapból savas, persze hogy marja a festéket a ruhából.

2022. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
40%
Amúgy a szagok miatt érdemesebb a direkt erre való betétet használnia sima mellett érződik a vizeletszag (tudom mert magam is ezzel veszkődök. )
2022. nov. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
A kérdésem, hogy mi változott meg a vizeletemben? Nem szeretnék betétet hordani..
2022. nov. 26. 00:09
 6/17 anonim ***** válasza:
34%
Nem változott meg, csak eddig nem pisilted össze magad. A korral jár, főleg ha szültél is. Ezért érdemes intimtornát csinálni.
2022. nov. 26. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
37%
Az szerintem nem vizelet lesz... nekem is van ez a gond, évek óta, de állandóan betétet használni is elég rossz... nem csepegek meg semmi...
2022. nov. 26. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
21%
Nem kéne bepisilni
2022. nov. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem gondolnám hogy vizelet visszatartási problémád lenne, inkább csak pár csepp alkalmanként ami becsurog a nedves punciról. Tényleg használj betétet, így elkerülöd a bugyi ilyenfajta szennyeződését, az anyag rongálódását.
2022. nov. 26. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nem a vizelet a ludas, hanem a folyasod. Na nekem fixen nincs inkontinenciam, de ha veletlenul nem hordok betetet, mar kb estere vilagosabb lesz a fekete fehernemum...

Mar orvost is kerdeztem errol, kivizsgalt, de nincs gond, az enyem nagyon savas. De mas problemat nem okoz.


Amugy ha sok folyasod van, kene betet hasznalni, mert ugy higienikusabb.

2022. nov. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!