Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez lehet HIV fertőzés?

Ez lehet HIV fertőzés?

Figyelt kérdés
A ex párom múltjából kiderult, hogy régebben prostitualtakhoz járt. Én fogamzásgatlot szedek, bíztam benne, nem védekeztünk máshogy. Gyakran volt hüvelyi fertőzesem amikor együtt voltunk, de a doki szerint emiatt még nem kellett volna feltétlen a legrosszabbra gondolnom. Aztan kiderult, hogy van okom felni komolyabb problémáktól is. Egy ideje visszateroen viszket es begyullad a szemhejam, először azt hittük, hogy allergia, mert összefüggésbe tudtam hozni bizonyos smink termékekkel, de mióta azoktól megváltam azóta is visszatero jelleggel begyullad a szemem. A doki allergiologia vizsgálatot ajánlott. Nekem fordult meg a fejemben, hogy nem-e valami nemi úton terjedő betegség okozza. Az orvos ezt nem említette meg. Láz, komolyabb infekciós tünetek nem voltak. Egy hete egy enyhe mandulagyulladás, de az elofordul ősszel bármikor. Mennyire gyakori a HIV Magyarországon? Tényleg okozhat szemgyulladast is? Elmegyek majd szűrésre csak most olvastam róla és totál berezeltem
2022. nov. 26. 01:08
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nagyon kevéssé valószínű, de nem lehetetlen. Nem gyakori:

[link]

2022. nov. 26. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Mikor megtudtad, már akkor rohanni kellett volna teljes STD szűrésre. Menj el minél hamarabb!
2022. nov. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!