Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szülés utáni intim torna?

Szülés utáni intim torna?

Figyelt kérdés

Szülés utani intim tornára lennék kíváncsi,kinek mi vált be? Tényleg elég csak összeszoritgatni amikor csak eszembe jut? Mennyi idő lesz mire hasonlit a régi állapotára?

Tapasztalatok szivesen meghallgatnék



2022. dec. 1. 23:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Szia, mi változott, mivel vagy elégedetlen ?
2022. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Az intimtorna nem csak összeszorítgatás, meg kell tanulni mit szoríts össze, magyarán hogy helyesen csináld: de igen, segít, javul a szexuális életed, és vizeletcsepegés sem lesz ha előjött volna a szülés után. (egyik leggyakoribb hiba hogy a feneked behúzásával "szorítod össze" azt amit úgy érzed hogy kell, de az helytelen) [link]
2022. dec. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Sokkal lazább a hüvelyfalam,nem olyan feszes mint ezelött

Az orvos szerint elég szoritgatni,de 3 hét alatt nem nagyon érzek változást

De a cikk is azt irja sokkal több idő,úgyhogy próbálkozom,remenykedem

2022. dec. 2. 03:18
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

De inkontinenciád nincs, igaz?

Laza hüvelyfal miért probléma?

2022. dec. 2. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
14%

Sokkal több idő, persze, amíg elfogadja az ember a megváltoztathatatlant.

Sajnos nem őszinték az emberek ( szakemberek) de hogy miert nem tudom, ami a szülés utáni állapotokat illeti, jaj minden a regi lesz, a hüvely rugalmas, visszaugrik, a szülés nem is faj, nem kell felni, a mell helyrejön stb kegyes hazugságok, amelyek értelmetlenek.

En rosszindulatnak veszem, ezeket a hazugságokat

Nezd, ha par napja/ hete szültél lehet visszaugrik, amúgy van műtét, lézeres, ami szűkítő, csak penzbe kerul

En 15 eve szültem császárral, a heg elmúlt nyomtalanul, de a műtétre 1,5 centit rálóg a belem, tehat lóg a hasam. Sose jött helyre ,nem merek vetkőzni azóta.

2022. dec. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván élvezni akarja majd a szexet még attól hogy egyszer szült. Kérdező, az orvosodnak nyilván nem ez a területe (pláne ha férfi). A regenerálódást 12 hétre írják, és ez így korrekt is, normálisan elvégzett gyakorlatok mellett. Ha nem tudod mit kell csinálni, a 12 hét se lesz elég. Keress rá a neten, vannak fent gyakorlatok (férfiaknak se árt, csak mondom. )
2022. dec. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
26%
A hárompipásra meg ne hallgass, saját tapasztalatból mondom, hülyeséget hord össze. csak könnyebb "megváltoztathatatlanról" csipogni, mint tornázni. A belső izmaim meg köszönik szépen jól vannak így negyvenen túl, két szülés után.
2022. dec. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
2%

Na draga akkor ne csipogj hanem ahogy a 7 es mondja, tornazz, tornazz tornazz. Majd ha megse sikerül, akkor a 7 es szerint nem tornáztál eleget, vagy nem úgy ahogy ő mondta, vagy nem voltal eleg motivált es a negatív hozzáállásod lázította ki a huvelyfalad. Mert ha a hasfalad kifúrják az is tornával jöhet helyre, ki-be ki-be es nem kell varrni.

Pozitív hozzáállás es kesz, kivétel nelkul tornaval mindenkinek helyrejon mindenkinek! Akkor is ha 4 kilós gyereket szült ! Csak akarni kell, kesz. Nem kell a három pipasra hallgatni hallgass a felnótás jogi mesterre!

Miert a 3 pipas mit mondott, hogy ne tornásszon???

Madárfészekagy

2022. dec. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Hát abban teljes mértékben egyetértek,hogy az orvosok nem mondanak el mindent őszintén vagy egyáltalan nem. És igen,férfi volt az orvosom.

Köszönöm a válaszokat,nem vitát akartam generálni,mindenki véleménye hasznos szerintem.

Az a baj hogy azt sem tudom ilyenkor kihez kellene fordulni. Gyógytornász esetleg tudna ebben segiteni vagy erre van külön szakember? Tudom,hogy vannak fennt videók,na de mégis csak másabb ha egy szakember segít és esetleg kérdezhetek is.

2022. dec. 2. 10:26
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Penz penz penz a megoldas . Sajnos. De persze szakember nem art , miert ne, vedd ki a kételyeid. Nőgyógyász kell nem gyógytornász
2022. dec. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!