Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fél éve szenvedek nőgyógyászat...

Pizzalover kérdése:

Fél éve szenvedek nőgyógyászati problémával. Mi segíthetne?

Figyelt kérdés
6x voltam már nőgyógyásznál azóta (mind magánrendelés, ugyanahhoz is visszamentem majd másokhoz is..), vagy azt mondták hogy semmi gond csak a hübelyflórát kell helyreállítani vagy azt hogy gomba. Minden alkalommal végigvittem a felírt kezelést. Volt amikor jobb lett kicsit volt amikor rosszabb de teljesen sosem múlt el. Tüneteim minimálisak voltak.. enyhébb dagadás, pirosság, diszkomfort érzés a hüvelybemenetnél. A legutóbbi kezelés óta viszont szűnni nem akaró túrós folyásom van. Újra elmentem nőgyógyászhoz ahol a kenetet továbbküldve azt a visszajelzést kaptam hogy minden negatív.. Nem értem mitől lehet ez, ha minden eredmény negatív és nem tudom mit tudnék még tenni hogy elmúljon. Már borzasztóan megvisel és rontja a mindennapi közérzetem. :(

2022. dec. 2. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Kaptál szájon át szedhető gombaölő gyógyszert is? Nekem az oldotta meg ezt a problémát. 2-3 éven keresztül minden hónapban ilyen fertőzéstől szenvedtem én is. A kezelés óta, kb. 3 éve egyszer sem volt.


Illetve teljeskörű STD szűrésre is elmennék a helyedben.

2022. dec. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen kaptam szájon át szedhetőt is, kúppal együtt. Az segített eddig a legtöbbet, de az azt követő menstruáció után visszatért. A leggyakoribb betegségeket megnézték Magyarországon és Angliában is. Negatív lett.
2022. dec. 2. 19:26
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Tejsav baktériumokkal próbálkoztál már ? A normál hüvelyflórában elsősorban tejsavas erjesztést folytató baktériumok vannak, a tejsav gátolja más mikroorganizmusok elszaporodását.
2022. dec. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen próbáltam. Szájon át szedhetőt, hüvelytablettát, kúpot és gélt is. Kínomban most is éppen a lactofeelt kezdtem el 2 napja hátha.. azt még nem próbáltam eddig. Illetve l caseines actimelt is iszok egy ideje minden nap Angliában vásárolt lactobacillust tartalmazó szájon át szedhető kapszulával.
2022. dec. 3. 10:21
 5/8 A kérdező kommentje:
Graperuit mag cseppet is iszom egy pár hete minden nap.
2022. dec. 3. 10:22
 6/8 qborka ***** válasza:
0%

Angliában elérhető a Gynevac? Valószínűleg más néven fut ott, keress rá vagy kérdezz dokit.

Ugyanez volt nekem is, szerencsére már nagyon rég. Engem a Gynevac hozott helyre.


Sajnos, Mo-n már jó ideje nem engedélyezik ( holott magyar találmány :( )



Amit még tanácsolni tudok: mensi utáni napon egy rövid tejsavas irrigálás, hogy a vér után helyre jöjjön a hüvelyflórád.

2022. dec. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 qborka ***** válasza:
0%
Illetve a partneredet,ha van, is kellene kezelni,hogy ne pingpongozzatok.
2022. dec. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 qborka ***** válasza:
0%
És ahogy az Egyes Válaszoló írta, STD szűrés!
2022. dec. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!