Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » N7600 hüvely heveny gyulladása?

N7600 hüvely heveny gyulladása?

Figyelt kérdés

Tehát ehez tartozik a méh ismernie?Mennyire veszélyes ?


A nogyogyasz írt fel protexin huvelykúpot

Lehet próbálkozni ez alatt a babával?

És ha sikerül nem lessz baja?



2022. dec. 23. 11:21
 1/4 A kérdező kommentje:
Méh is*
2022. dec. 23. 11:21
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
23%
Babának nem lesz baja, ha sikerül, csak megnehezíti a teherbeesést. A jó hír az, hogy akut, ami hamar rendeződhet.
2022. dec. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Ha az orvosod csak protexint írt fel, akkor valószínűleg nem komoly a bajod, és semennyire nem veszélyes. Ha nem múlnak a tüneteid, akkor menj el máshoz, mert a kezeletlen bakteriális fertőzés okozhat meddőséget.
2022. dec. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az van hogy már 1 éve érzem ezeket a tüneteket aztán mikor a fogamzásgátlót elkeztem szedni nem éreztem tüneteket (szúró fájdalmat az alhasamba stb..) egészen 7honapig.

Novemberben abbahagytam és újra elő jött minden. És már lehet késő lessz . Nem tudom mitcsinaljak eddig voltam már két nogyogyaszhoz is a héten . De azt nem mondtam nekik hogy, f.gatlo előtt is így voltam. E miatt nem alszok már napok óta. 😞😞😞arra gondoltam csak azért írta a papira hogy, heveny gyulladas mert azt mondtam azóta vagyok ig, mióta abba hagytam a f.gatlot. pedig ez már jóval előtte megvolt ..😦 a combomba is bele nyilalik .ma már alig tudtam valamit csinálni annyira szúrt az alhasam

2022. dec. 29. 18:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!