Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petevezeték elzáródása.?

Petevezeték elzáródása.?

Figyelt kérdés

1 éve felfazasos tüneteim vannak.

Használtam nagyon sok kúpot de folyamatosan visszatér.

Most heveny gyulladásom van .

Most próbálkoztunk elsőre a babával. De nem sikerült.

És nagyon csalódott vagyok.

Voltam nogyogyasznal csinalt hüvely ultrahangot.azt mondta minden rendben a gyulladasra írt fel kúpot. Vagyis ilyen huvelyflora helyreállítót.

Olvasgattam itt mindent és nagyon félek lehet hogy petevezetek elzarodasom van.

Azt olvastam nagyon fáj az a vizsgálat amivel megprobaljak ezt megnézni!

Valaki volt már így?



2022. dec. 23. 14:30
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Lehet az is, de ezen kivul millio+1 oka lehet annak, ha valaki nem esik teherbe. Miert pont ettol felsz? 🤣


Na a masik meg az, hogy allando felfazasos tuneteknek valami oka csak van. Std szures volt? Lehet regota lappango hpv is.

Kupot mire hasznaltad amugy? Felfazasra abtibiotikumot szoktak adni meg max huvelyflora helyreallito kupot. De azokbol mindegy kb mit hasznalsz.


Amugy meg ha jol ertem, ez az elso honap probalkozas. Nem ertem mire fel ez a nagy siras, ez meg semmi.


De a felfazasnak utana kene jarni, terhesen ez csak rosszabb lesz!

2022. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%

Szóval elsőre nem jött össze és már kétségbe vagy esve?

Nem olyan egyszerű teherbe esni, nagyon ritka, hogy valakiknek elsőre sikerül, kivizsgálásra meg legalább 1 év sikertelen próbálkozás után ajánlott menni.

Plusz ha felfagy fázva akkor amúgy sem ajánlott betegen teherbe esni, igazából a szex sem ajánlott amíg meg nem gyógyulsz.

2022. dec. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
35%
Ez ennél sokkal komplexebb. A HSG fáj, meg kellemetlen, de ha kell akkor kell. Az első próbálkozás semmi, nem tudom mit jelent nálad, első alkalmat vagy mit pontosan, 35 év alatt, ha 1 évig nem sikerül, 35 felett fél év után érdemes kivizsgáltatni, de ha jól értelmezem, ez még nálatok nem opció. A gyulladás viszont okozhat gondokat, akár meddőséget.
2022. dec. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
25%
Jártam úgy, hogy nem jött össze elsőre a baba, sőt, a nőgyógyász vetette fel az átjárhatósági vizsgálat lehetőségét, de végül hamarabb estem teherbe, minthogy sor került volna ilyen vizsgálatra! Drukkolok Nektek!
2022. dec. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!