Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dec6.-án volt meg. Rá 2 hétre...

Dec6.-án volt meg. Rá 2 hétre ujra megjött, ami nem várt volt, a két vérzés között egyszer voltunk együtt megszakitásos modszerrel. Elvégeztem a tesztet és azt mutatta, hogy nem vagyok terhes. Akkor mi ez? Miért jött meg 2-szer egy honapban?

Figyelt kérdés
2008. dec. 26. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ha jól sejtem elég fiatal lehetsz még (15-17)nem mondom, hogy minden nőnek vannak ilyen problémáim, de úgy gondolom egyszer az életben legalább minden nőnél megzavarodik a ciklus. Nekem pl legutóbb 54 napra jött meg, minden előzmény nélkül, amugy 33 nap körüliek a ciklusaim. De egyik barátnőm egy időszakban, úgy 3 hónapig 2hetente menszeszelt. Úgy értem: vérzett 7-8 napot (sok volt) 2 hét szünet után pedig megint 7-8at. De aztán elmúlt neki. Sok oka lehet, szerintem nem kell aggódnod egy percig se. Persze ha kóros, érdemes elmenni orvoshoz de biztos vagyok benne hogy helyre jössz, ne aggódj emiatt. A tesztet pedig hiába használod ilyenkor esély sincs arra hogy ilyen hamar kimutassa a terhességet, de nyugodj meg biztos nem vagy terhes, mert azoknál a vérzéseknél ahol a kettő között túl kevés vagy túl sok nap van, nincs teljes peteérés, vagyis nemzőképtelen vagy ilyenkor. Nyugodj meg nincs semmi bajod :)
2008. dec. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod. de nem vagyok fiatal már 34 éves vagyok és 3 gyermekem van. De nem szeretnék gyermeket és meg vagyok ijedve. másodjára miko megjött véreztem de nem ugy ahogy rendes mensesnél szoktam. és még mindig van egy kicsi pecsételö.
2008. dec. 26. 18:01
 3/9 A kérdező kommentje:
ja és fog fájásra dalacint szedtem ,fejfájásra meg advil ultrát és arra gondoltam hogy ez zavarta meg a hormonokat
2008. dec. 26. 18:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! A gyógyszereknek ehhez szerintem semmi közük. A korod ellenére azt javasolnám hogy várj egy kicsit, hidd el nekem helyre fog állni. Ha mégsem, akkor viszont érdemes lenne tényleg elmenni orvoshoz mert ilyen korban már nem beszélhetünk tini-változásokról amikor mindenféle hülyeség megtörténik a szervezetben! Drukkolok!
2008. dec. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szia. 27.-én ujbol megcsináltam a tesztet és az is azt mutatta ki hogy nem vagyok terhes.a vérzés elmult. csak még nem fordult velem elö ijen hogy 2 szer jött meg egy honapba
2008. dec. 28. 10:09
 6/9 A kérdező kommentje:
remélem nem is vagyok az.de majd még egyszer megcsinálom a biztonság kedvéért
2008. dec. 28. 10:10
 7/9 A kérdező kommentje:
a mellem se feszül és nem érzem azt hogy terhes lennék.de azért örülök hogy van valaki aki meghallgat. köszönöm
2008. dec. 28. 10:12
 8/9 anonim ***** válasza:

Azért a megszakításos közösülés nem a legjobb. De gondolom Te ezt jól tudod.


Ha a teszt 2-szer azt mutatta ki, h nem vagy terhes, akkor nem vagy az, ennek eléggé nagy a valószínűsége.


De ha továbbra is rakoncátlankodik a menszeszed, menj el nőgyógyászhoz!

2008. dec. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező: szívesen, ha tudtam kicsit is segíteni már megérte írni.

Előttem válaszoló: igen mindnyájan tudjuk hogy a megszakított közösülés nem a legjobb megoldás. Bár azt kell mondjam hogy kellő odafigyeléssel ellehet kerülni a bajt így is. Én a párommal 2,5 éve így szeretkezünk, ahhoz hogy gyógyszert szedjek, nem éri meg mert ritkán van lehetőségünk egymással lenni (1 hónapban mondjuk 1-2 alkalom vagy ritkán több) és pl én kiszoktam számolni mikor érdemes szexelnünk. Leggyakrabban akkor csináljuk amikor pont vége lett a menszeszemnek, vagy amikor megfog jönni a menszeszem és érzem a görcsölést már pár napja, így 100%ig ki lehet szűrni a bajt. Ez nem védő beszéd akart lenni mert amigy igazad van, nem ez a legjobb megoldás.

Kérdező! Neked szurkolok, de úgy hiszem nekem lesz igazam és rendbe fog jönni ez a menszesz ingadozás nálad!

2008. dec. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!