Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hason fekve normális, ha...

Hason fekve normális, ha előre megy a vérzés? Mit csináltok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Az éjszakai betétnek ugye a hátsó része a hosszabb, de az akkor háton fekvéshez van kitalálva.

De ha hason alszotok akkor hova megy a vér? Ha előre azt hogyan oldjátok meg?



2023. jan. 4. 07:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Az éjszakai betétnek az a lényege, hogy előre és hátulra is hosszan ér. Ennyit sem tud a menstruáció fétises?
2023. jan. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
F@szikám, ha adsz egy számlaszámot, utalunk egy kis csentót, hogy vegyél magadak egy csomaggal, csak hagyj már bennünket a hülyeségeiddel...
2023. jan. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
79%
Ember, ha annyira izgat, tegyél be egy betétet, pisálj bele hason és megtudod... már ne is haragudj, de egyre nevetségesebbek a kérdéseid.
2023. jan. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Normális gondolkozással teszek be vattát is. ;)
2023. jan. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%

Kapható intim kehelynek nevezett eszköz. Nagyon jó. Nő vagyok és mindenféle eszközt próbáltam (pl vatta, eü betét, éjszakai betét, tampon, intim kehely). Legjobb az intim kehely.

Ezen a néven is ismeretes, de sok más néven is nevezik. Menstruációs kehely, menstrual cup, lady cup, stb.

Dm-ben is lehet már kapni, sokáig nem volt.

Orvosi szilikonból készül.

Minden probléma megoldódott ezzel.

De fontos megtanulni, hogy hogyan kell behelyezni. Nem bonyolult amúgy, de azt meg kell tanulni, annyi.

Videómegosztókon videók is vannak erről.

Nagyon ajánlom neked.

Nekem is minden bajom volt azzal, amikor átvéreztem a ruhát, tudom, hogy milyen. Voltak kínos helyzetek is.

Sok helyen lehet kapni. Mielőtt vásárolsz egyet, alaposan olvass utána. (Méretválasztás, tisztántartás, stb.!

Nagyon megéri!

Nekem évek óta megvan és azt használom. Nem kell havonta újat venni. Egyszer megveszed és évekig jó.

2023. jan. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
53%
#5. És szerinted hová rakná az intim kelyhet a kérdező? A seheggghébe?🤣
2023. jan. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Úgy érted, hogy nem nő tette fel a kérdést?
2023. jan. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%
#7. Úgy bizony.
2023. jan. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
50%

🤔... Oké.


Akkor amit leírtam, hátha segít olyan nőknek, akik majd elolvassák a hozzászólást.


De amúgy miből gondolod, hogy férfi tette fel a kérdést?

2023. jan. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Én teszek be vattát a betétre (nyilván nem felnyomom magamnak, csak na úgy rakom, hogy ne csússzon el), konkrétan felfogja a vér 90%-át éjjel, így nincs baleset reggelre.
2023. jan. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!