Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi történne akkor, ha a nő a...

Mi történne akkor, ha a nő a 9. hónapban van és éppen szülni fog, és nem szüli meg a gyerekét, hanem magában tartja? Meghalna? Vagy magától kinyomódna?

Figyelt kérdés
bocsy ha hülye kérdés de ez is csak 1 eset..
2008. dec. 26. 18:47
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
:D Ez nem úgy működik, hogy most kitolja e vagy sem. Kijön az magától is.
2008. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

hát magában nem tudja tartani szerintem, hiszen elindulnak a tolófájások, kitágul a méhszáj és a hüvely is. Nem tudom hogy lehet, hogy ne jöjjön ki a baba. De nyílván nem tenne jót, ha bentmaradna, hiszen a placenta elöregszik és akkor már nem tudja rendesen "táplálni" a babát, ez pedig vezethet a halálához, az anyuka meg hullamérgezést is kaphat. De persze ez nem egy nap alatt következik be.

Én erre gondolok, de nem tudom mi lenne ebben az esetben!

2008. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát én majdnem 3 hete szültem, de nem bírtam volna magamban tartani a babámat... Ha nyomni kell, akkor nyomni kell... Nem tudtam volna visszatartani, jött az magától. A baba tudja mi a dolga.
2008. dec. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom, történhet-e egyáltalán ilyen, hogy a baba bent marad. Olyanról viszont tudok, hogy szülés után az anyukában bent maradt a placenta (szülésznő vagy szülészorvos felelőtlensége miatt), belázasodott, majdnem meghalt.
2008. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha van orvos,akkor az kiszedi a gyereket.Van ilyen,hogy a nő meghal,de kiveszik a gyereket,és életben marad.
2008. dec. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
76%
Kizárt dolog, hogy vissza tudja tartani. Ha akarja, ha nem, akkor is megszületik. Ha teszem azt, pl. nem férne ki, mert túl nagy a baba, akkor mindketten belehalnának.
2008. dec. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
az pedig ki fog onnan jonni, ha wc-re kell menned, azt sem tudod orokke visszatartani, mert elobb utobb ki fig onnan jonni. Amugy eleg hulye kerdes, a multkor is te tetted fel?
2008. dec. 27. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem! azt se tudom hogy a multkor fent volt e én csak most kérdeztem ezt. amúgy miért lenne hülye kérdés??? itt bármit meg lehet kérdezni! nem kell válaszolni, ha te hülye kérdésnek gondolod! majd válaszol rá más!
2008. dec. 27. 11:44
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
:D olyan erősek a tolófájások, hogy nincs olyan választásod, hogy visszatartod
2008. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd megtudod előbb-utóbb! :)
2008. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!