Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek megint nem sikerult?:

Szerintetek megint nem sikerult?:

Figyelt kérdés

Sziasztok.ma kellet volna megjonnie de még semmi.. holnap szeretnék reggel tesztelni.

Viszont szinte mindenhol azt olvasom hogy mindenkinek van beagyazodasi pici verzes. Hat nekem megint nem volt.😔: nem birom mar ezt a sok csalodast.😔:valaki volt mar ugy hogy teherbe esett es nem volt beagyazodasi verzese?



2023. jan. 8. 18:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Baromira nincs mindnekinek veágyazódási vérzése, sőt, az a ritkább, ha van...
2023. jan. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

Nekem sem volt beágyazódási vérzésem.. Pedig minden alkalommal megnéztem a wc papírt. Én is azt kerestem. Igazából ha nem vártam volna ennyire a babát fel sem tünt volna, hogy terhes vagyok..

Az összes PMS tünetem megvolt.. Mint minden menzesz előtt egy héttel elkezdődtek. 2 nappal a nemvárt előtt egész nap sírtam ha kisbabát láttam a tv.-ben... Estére pedig mintha tüzes vasat nyomtak volna a mellbimbómra. Azt hittem megőrülök. Akkor már sejtettem, hogy babó van a pocakban. Azóta sincs semmi komoly tünetem... Néha sok a savam, meg a cicim érzékeny. Ennyi. Ne parázz. Tesztelj 😘

2023. jan. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
En ugyanezeket erzem! Csak az aggaszt hogy a jobb petefeszkem is neha neha szurkal.. ez nekem nagyon fura..lehet valami mas lessz a dologba.🙁 mindenesetre holnap tesztelek! Koszonom a valaszokat😙
2023. jan. 8. 21:11
 4/8 anonim ***** válasza:
30%
Nekem is szurkált. Még most is szurkál. Ha hirtelen mozdulok is beleszúr, vagy ha tüsszentek, nyújtozkodok. Ez normális. Nagyon kíváncsi vagyok. Mindenképp írd meg reggel, hogy mi újság 🙃🤭 Szorítok neked 🥰
2023. jan. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon imadkozom!🙏rendben megirom holnap!🥰🥰
2023. jan. 8. 21:35
 6/8 A kérdező kommentje:

Szia teszteltem! Pozitiv🥰😍😍😍

Nagyon boldog vagyok !

2023. jan. 9. 11:19
 7/8 anonim ***** válasza:
9%
Gratulálok! Nyugi, folyton lesz valami tünet ami jön megy! Tudom baromi nehéz de csak pozitívan szabad hozzáállni mert nagyon hosszú ez a 9hónap 🙂
2023. jan. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
2es és 4 es vagyok! Nagyon nagyon örülök neked... Éreztem, hogy pozit tesztelsz! Halkan Gratulálok. Orvoshoz ráérsz 2-3 hét múlva menni, még nem nagyon látna semmit most. 😘🥰
2023. jan. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!