Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet begyulladva a...

Mitől lehet begyulladva a hüvelyem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Voltam már két nőgyógyásznál is, néztek aerob kórokozót, gombát, szexuális úton terjedő némi betegségeket (pl Trichomonas, Gardnerella, Mycoplasma etc), de az összes negatív lett.

A tünetek pedig nem szűnnek, viszketés, néha sárgás/fehéres folyás, szexuális együttlétkor fájdalom.

Azt mondták, hogy próbáljak meg többet inni, nem viselni tangát, nem használni intim mosakodót etc, de ezeket alapból nem csinálom.

Mindkét helyen azt mondták, hogy hogy nagyon be van gyulladva a hüvelyem, de akkor mitől, ha nincs kórokozó? Volt itt esetleg valaki, akinek volt hasonló baja?

Mit kellene tennem? Újabb nőgyógyász?

Eléggé el vagyok keseredve, főleg, mivel ez a szexuális életemre is hatással van:(



2023. jan. 10. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Nem vagy véletlenül allergiás a latexre? (Ez persze csak akkor számít, ha gumival védekeztek.)
2023. jan. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
14%

Ezek csak tippek, de talán neked is segít, nekem bevált


- lehet hogy az öblítő irritál vagy a tisztasági betét, amit használsz


- napi egy-két pohár almaecetes vagy citromleves vizet érdemes inni

2023. jan. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem kaptál rá semmilyen gyógyszert?
2023. jan. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönő a válaszokat!

Már egy ideje nem feküdtünk le egymással, de a panaszok még fennállnak, szóval nem hiszem, hogy latex allergia lenne:(


Megpróbálom akkor olyanokat inni, hátha segít.


Nem kaptam semmit, mivel az összes teszt negatív lett, elvileg nincs kórokozó:(

2023. jan. 11. 19:46
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Vannak hüvely flóra helyreállító gélek, pl lactofeel. Esetleg ezt is kipróbálhatod, ártani nem árt, és hátha ez a baj.
2023. jan. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Olvass utána a bakteriális vaginózisnak, szerintem ez a bajod. 5 voltam.
2023. jan. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Írtam privátot..
2023. jan. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!