Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A hüvelyváladék állaga mitől...

A hüvelyváladék állaga mitől változik?

Figyelt kérdés

Nagyon idegesítő, hogy nyàlkás, takonyszerű állagú a folyásom. Nagyon bezavar a kapcsolatomban is, és szinte fogalmam sincs, hogy mit tegyek. Nyilván el fogok menni nőgyógyászhoz, de szeretnék kipróbálni pár taktikát vagy tapasztalatokat meghallgatni. ui: nem csak ovulációkor.

19/L



2023. jan. 16. 22:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
35%
Miért zavar be ?
2023. jan. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Mert nyálkás, magamtól is undorodok nem még a párom érjen így hozzám:D
2023. jan. 16. 22:09
 3/11 A kérdező kommentje:
Rosszul fejeztem ki magam, inkább ilyen darabos. Cukortól olvastam, hogy lehet viszont cukorbeteg nem vagyok édességeket meg nem eszek 😧
2023. jan. 16. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
3%
2 férfiaknak nem undorító szerintem
2023. jan. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
45%

Ne beszelj mar faszsagokat, a cukorbetegseg nem a cukorevesrol szol. Az is lehet cukorbeteg, aki nem eszi, de mindegy.

Menj el orvoshoz es o megallapitja, hogy fertozes-e vagy sem. Ha nem szines, szagos a folyasod vagy fajdalmas a huvelyed,akkor valoszinuleg nincs baj. A ragacsos folyas normalis, de most hogy irtad a darabosat, az mar lehet nem annyira. Majd az orvosnal kiderul.


Amugy meg a sajat problemaidat ne huzd ra a parodra,mert ennek soha nincsen jo vege :)

Az egyeni problema, hogy undorodsz magadtol, de o nem biztos, hogy igy erez.

Persze a fertozest kezelni kell, de alapvetoen folyasa minden nonek van.


Tisztasagi betet es csokolom, szora se erdemes (ha sima folyasrol van szo).

2023. jan. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5%

Semmi, teljesen normális, és 16 évesen lassan elfogadhatnád, hogy nő vagy, és az ezzel jár.


Hogyha zavar, akkor tisztasági betét, és mielőtt leveszi a barátod a bugyidat, elmész a mosdóba - azt egyébként sem árt :)


Nekem is van, minden nőnek, természetes, a hüvely öntisztulásával jár együtt és a cikluson belül változik a mennyisége vagy az állaga.

2023. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5%
19, bocs. :D
2023. jan. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
5%
Ha darabos (írtál pontosítást), az valószínűleg hüvelygomba. Menj el dokihoz, ő megmondja, mi van. Egyéb hüvelyváladékot viszont el kell fogadni, eltérő mértékben, de mindenkinek van, és a férfiak is tudják, ha nem teljesen tapasztalatlanok. Sok folyás esetén lehet tisztaságit használni (de rendszeresen nem ajánlott), szex előtt meg ki tudsz szaladni mosdóba kicsit megmosni magad, ha épp nem vagy olyan friss.
2023. jan. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Kérdező mindig ilyen darabos? Vagy csak néhány hetente, havonta 1x? Ha csak havonta 1x-2x, akkor a menstruációs ciklus miatt szokott lenni. Peteérésnél vagy utána kicsivel azt hiszem. Ha meg állandóan akkor orvos.
2023. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Jaaa most látom hogy nem csak ovulációkor van.
2023. jan. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!