Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A citrom leve tényleg késlelte...

A citrom leve tényleg késlelteti a menstruációt?

Figyelt kérdés

Szilveszterre jönne meg és azt hallottam h ha citromot iszok az késlelteti,de már ma fáj a hasam. Mit lehetne tenni, h ne jöjjön meg? fogamzásgátlót nem szedhetek

segítsetek!!!


2008. dec. 27. 10:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem késlelteti, főleg, ha már most fáj a hasad. Lehet, hogy előbb jönne meg. A mozgástól és kevés vörösbortól pl megjön előbb. Én úgy tudom a citromlé, csak leröviditi a napjait. Szerintem próbáld meg azt, amit leirtam, ha maholnap megjönne neked, akkor szilveszterre túllennél a nehezebb napokon.
2008. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
64%

Hát ha késlelteti akkor én megeszem a nemlétező kalapom. Tegnap egy egész citrom kifacsart levét megittam, és ma megjött :) Na jó igazából nem késleltetés céljából, de hát ja. :) Az első napom mindig szenvedős, úgyhogy én is izgultam, hogy csak most ne késsen, így szilveszterre a nagyján már jócskán túlleszek, és ha a citrom rövidíti ahogy az előttem szóló írta, akkor esküszöm mindennap benyomok egy citromot is mellé! :D

A vörösbor viszont tényleg hat! Én próbáltam, két nappal előbb megjött, pedig csak egy pohárnyi volt (lehet csak beleképzelem hogy a bor hatása:P). Hasfájás, derékfájás, minden megvolt ami ilyenkor szokott már akkor is, aztán hopp meglepetés. Én is inkább ezt javaslom "ha már ihatsz törvényesen"...:D Ennyi nappal úgysem tudod eltolni a menzeszed :S

2008. dec. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
81%
Semmit ez egy természetes folyamat, nem hiszem, hogy citromlével befolyásolni lehetne. Akkor jön, amikor jönnie kell. Max. a stressz és az idegesség tudja befolyásolni, de azt inkább hagyd ki.
2008. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
ha most fáj a hasad,nem valószínű h késleltetni tudod.de nekem pl. csütörtök hajnalban jött meg így a nehezén túl leszek szilveszterre...a bor télleg jó,de ha most megjön akkor te is túl leszel a nehezén.nyugi,biztos túl éled:)
2008. dec. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
94%
állitolag tényleg késlelteti,de azt mondják nem elotte pár nappal kell kezdeni inni,hanem még kb egy héttel elotte vagy tobb...anyum is azt csinálta, épp operácio elott volt és pont akkorra jott volna meg neki és elkezdett elotte inni citromos vizet meg citromot enni és tényleg sikerult késleltetnie a dolgot...
2009. aug. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
2013. ápr. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
70%
Több nappal(minimum egyí héttel elöbb) kell citromos vizet inni és az tényleg eltollja.
2013. ápr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
91%
Nekem használt a citromlé:) wow....
2013. máj. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem is használt , mivel én imádom magába a citromot :DD megettem 3 -at és már 8 napja késik :D
2015. jún. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
9/9-es vagyok és a 9. napra meg is jött :D
2015. jún. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!