Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Méhen kívüli terhesség?

Méhen kívüli terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A párommal dec 29-én voltunk együtt, 2x is, először óvszert használtunk, de sajnos másodjára megszakítással...


A mensim mindig is brutál rendszertelen volt, tavaly PCOS+IR diagnózist kaptam, azóta Merckformint szedek, 15 kilót fogytam. Osszel vesehomokom volt, ott hasi UH készült, azt mondtak, mar nincsenek cisztaim, amit furcsallottam, mert a mensim továbbra sem jött helyre, van, h 50 napos egy ciklusom... (igaz, nagyon stresszes eletem van)


Néhány napja, mikor elkezdek pisilni (elnézést, nem tudom szebben mondani:(), faj bal oldalon

a hasam, de nem mondanám kifejezett "mensis" fajdalomnak, egyszeruen nem tudom eldonteni, hogy pontosan hol, valahol a bal alhas es a "belek" területén... de csak pisiles kozben, semmikor máskor. Most akkor ez megint a vesém, vagy felfaztam (gyakori vizelési inger, szuro fajdalom nincs), vagy sajnos teherbe estem, es mehen kívüli lehet? A hasam is megy bő egy hete, kb akármit eszem. Ezen kívül más tunetem nincs semmi, nem erzem, h meg akarna jonni, vagy bármi terhessegre utaló, egyedul ez a fajdalom aggaszt.

Dec 16-án jött meg legutobb, elotte október 2, azelőtt meg valamikor nyaron, tenyleg ennyire hosszuak a ciklusaim :(


Koszi, ha valaszoltok



2023. jan. 24. 03:14
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Minnél hamarabb menjél el a Nôgyogyàszodhoz ! Evvel nem lehet jàtszani!
2023. jan. 24. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%

Nőgyógyász még holnap, mert lehet bármi.


A ciklusoddal pedig kezdjetek valamit, mert ez nem normális.

2023. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Megpróbálok akkor elmenni orvoshoz.


Azt elfelejtettem irni, hogy a bal vesemben talaltak egy cystát is osszel, az urologian volt, mert felfazasom is volt a vesehomok utan pár héttel, de tüneteket nem okozott, lehetséges, hogy most emiatt van a fajdalom?

2023. jan. 24. 11:31
 4/7 A kérdező kommentje:
Marmint a Cysta nem okozott tuneteket
2023. jan. 24. 11:32
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Tesztet csináltál,ha méhen kívül is van akkor is pozitív.
2023. jan. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%
Mondjuk ha terhesség eszedbe jut, miért nem az az első, hogy csinálsz egy terhességi tesztet? Nem olyan bonyolult...
2023. jan. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Holnap fogok csinálni tesztet is mindenkeppen
2023. jan. 24. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!