Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Meddig lehet látni az ovulacio...

Meddig lehet látni az ovulaciot (megrepedt tüszőt) uhn?

Figyelt kérdés

Ma voltam dokinál, szerinte nem volt ovu. Azt elfelejtettem megkérdezni hogy múlt héten se lehetett- e, mert akkor éreztem.

Még mindig fennáll a méhen kívüli terhesség gyanúja és bepanikoltam.


2023. jan. 25. 16:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
14%
Azt ugyan miért állna fenn a méhen kívüli gyanúja, ha az orvos szerint ovulációd sem volt, szerinted meg esetleg a múlt héten lehetett, azaz még semmilyen terhes sem lehetsz?....
2023. jan. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Mert előzőleg volt pozi tesztem és aztán megjött, de kösz a kérdést, nagyon jól esik hogy érdeklődsz....
2023. jan. 25. 16:22
 3/20 anonim ***** válasza:
14%
Hát akkor csinálj még egy tesztet.... Ha az negatív, akkor holt biztos hogy nem vagy méhen kívüli terhes...
2023. jan. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem az egészet.Ha múlt héten lehetett ovud akkor a beágyazódáson lehetsz túl nemhogy méhenkívüli.Nem érted látom hogy hogyan működik a teherbeesés folyamata.Alap dolgokat kérdezd meg inkább az orvostól és el fogja magyarázni.
2023. jan. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Csináltam és negatív. A doki szerint hcg teszt is kell hogy mindenképp kizárjuk. De ez másik téma, nem is ez a kérdés, hanem hogy meddig látszik a megrepedt tüsző. Tehát ha mult héten volt ovu, akkor azt ő már nem látta? A méhen kívülit azért irtam, mert ez miatt felejtettem megkérdezni.
2023. jan. 25. 16:25
 6/20 anonim ***** válasza:
14%

Ha volt pozi teszted és megjött akkor kémiai lehetett.

#4

2023. jan. 25. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Akkor hogy tiszta legyen, mert látom nem az.

Szilveszterkor és elsején teszteltem pozit. 9èn megjött. Kórházba visszahivtak mondvan hogy nem tudják megállapítani hogy kiürültem e. Ma mentem el a dokimhoz kontrollra ezmiatt. Közben én úgy gondolom hogy ovu is volt már szóval ez a kérdésem. Asszem ti nem vagytok tisztaba vele, kerlek fussatok neki megint...

2023. jan. 25. 16:27
 8/20 anonim ***** válasza:
16%

UH-n mindig lehet látni, hogy melyik ciklusfázisban vagy, ha nem látott sárgatestet, akkor múlt héten se volt ovulációd.

Ha negatív a teszt, nem vagy terhes és kész. Se méhen kívül, se méhen belül. Ha pozitív volt a teszt és megjött, akkor kémiai terhesség volt maximum.

2023. jan. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó! Bár az orvosok is így látnák mint te, és egyébként én is így gondoltam, hogy ennyire egyszerű. A méhen kívüli terhességet nehéz megállapítani, de igen, engem valóban biztat hogy negatív most a teszt. Dokim alapos, ezért kérte a vérvételt is. De a kórházban sem azt mondják hogy ahh ez csak egy kis kémiai votl, hanem azt hogy simán benne van a méhen kívüli, és menjek vissza kontrollra. Az ovu azért érdekel, mert ennyire sz@rsag után végre elmennènk pihenni a párommal, és érdekelne mennyire borult fel a ciklusom, amit szintén elfelejtettem megkérdezni. Ovut meg azért gondoltam hogy volt, mert ugyanolyan nyák volt félidőben mint szokott lenni, de az is igaz hogy extrém terhelést kapott a szervezetem mert napokig nem aludtam a kislanyom betegsége miatt
2023. jan. 25. 16:36
 10/20 anonim ***** válasza:
0%

Köszönöm szépen, tudom, hogy mennyire bonyolult megállapítani egy méhen kívüli terhességet, ugyanis napi szinten végzek nőgyógyészati UH vizsgálatot.

HCG nélkül nincs terhesség. Sehol. Se méhen kívül, se méhen belül.


"De a kórházban sem azt mondják hogy ahh ez csak egy kis kémiai votl, hanem azt hogy simán benne van a méhen kívüli, és menjek vissza kontrollra."


Ha ennyire felmerült a méhen kívüli terhesség, akkor miért nem HCG vizsgálatra küldtek a kontroll helyett vagy akontroll mellett?:D

Nem túl logikus.


Egyébként ha méhen kívüli terhességed lenne úgy, hogy már szilveszterkor pozitív volt a teszt, akkor már lassan 8 hetes terhességnek kellene lennie, amit még egy félkegyelműnek is észre kellene vennie.

Tehát ha most voltál UH vizsgálaton, és semmi méhen kívüli terhességre utaló jel nem volt, ráadásul a teszted is negatív, akkor nincs méhen kívüli terhességed.

2023. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!