Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit jelez a rózsaszín hüvelyi...

Mit jelez a rózsaszín hüvelyi folyàs?

Figyelt kérdés
Ciklusom 15. Napján vagyok. Most hagytam abba a fogamzásgátló szedését, és van egy ilyen ragacsos, rozsaszínes-barnás folyásom. Szerintetek ez a hormonok miatt van?

#menstruáció #ciklus #Hüvelyi folyàs
2023. jan. 25. 21:02
 1/2 anonim ***** válasza:
17%

Nyilván véres. Menstruálni fogsz valószínűleg, vagy pedig csak pecsételgetsz, aztán majd egyszer valamikor megjön rendesen, ha beálltak a hormonjaid.

Bár a kérdésed alapján nekem nem egyértelmű hogy most mi van a tablettával? Most kezdted, most hagytad abba, elfelejtetted bevenni, mi köze ennek a 15. naphoz a ciklusodban stb.?

2023. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
Be kéne fejezni azt a nyamvadt fogigátlót, akár ettől van akárm nem és mellőzni az olyan szexet ami nem helyes. Ha nem vagy házas akkor eleve. Ha az vagy, akkor meg természetes családtervezés.
2023. jan. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!