Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az ciki ha a nőgyogyásznál...

Az ciki ha a nőgyogyásznál végig sírtam majd elájultam? 19l

Figyelt kérdés

Most voltam először nagyon fájt a vizsgálat ( annyira hogy végig sirtam és szorítottam a szék karfáját ).

Mikor végre vége lett leszáltam a székből és összeestem.



Azért mentem mert mindig olyan erősen fáj hogy csak ferences és semmi se segít.



2023. jan. 27. 21:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
22%

Azért fájt, mert rágörcsöltél.


Nemi életet sem élsz? Mert egy pénisz sokkalta nagyobb, mint a pálcika, vagy a kacsa ;)

2023. jan. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Attól szerintem nem fájt volna ennyire mert borzalmas volt.

Nem még szüz vagyok.


És a vizsgálat után véreztem is és a doki azt mondta hogy van valami gyulladás is, na meg utána el is ájultam.

2023. jan. 28. 14:24
 13/19 exronin ***** válasza:
19%

Ez mekkora kamu.

Valami gyulladás...

El is ájultam...


😃😃😀

2023. febr. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Sssaszem ***** válasza:
33%
Ezért nem megyek nőgyógyászhoz.
2023. márc. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Sssaszem ***** válasza:
26%
Már várom, hogy véget érjem a női bajom, úgysem szülök. Minek ez a szenvedés.
2023. ápr. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Sssaszem ***** válasza:
53%
Kedves Kérdező! Nagyon sajnálom, teljesen meg tudlak érteni, hogy ennyire fájt. Menj el másik orvoshoz.
2023. máj. 6. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
60%

Miért lenne ciki? Nem te voltál "rossz", hanem az orvos volt türelmetlen vagy lekezelő.


Nekem volt abortuszom meg eü-i kaparásom és azt hittem, hogy ott döglök meg a szorongástól, de mindkét esetben NAGYON aranyosak voltak velem, megsimogatták a hajam, kedvesen beszéltek hozzám, stb.


Ha teheted, menj magán nőgyógyászhoz és mondd meg nyugodtan, hogy nagyon félsz, stb. Egyébként én - ha tehetem - nő nőgyógyászokhoz szoktam menni, nekem az megnyugtatóbb.

2023. máj. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 Sssaszem ***** válasza:
33%
Ezért nem megyek nőgyógyászhoz, mert akkor lent is megvizsgál és akkor ugyanúgy fájdalmaim lennénke. Úgysem szülök.
2023. júl. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
30%
Igen szüzen 2 ujj rektálisan másik 2 vaginálisan tehát 4el. Így jó hogy elájul mindenki. Nem is járok nőgyógyászhoz.
2023. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!