Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » !Aki szed kollagent es hialuro...

!Aki szed kollagent es hialuron savat, azok szunet nelkul szedik, vagy egy- egy honapot kihagynak kozte?

Figyelt kérdés
2023. jan. 27. 22:13
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Én a yiya Hialuron savát szedem ( minden nap) és a peptinex sertés kollagén peptidjét, minden másnap, vagy pár nap kihagyásal mert macerásabb a port bevenni. Emellett NAC, q10, és NR t szedek anti aging célokkal.

Engem is érdekelne hogy hogyan jobb szedni, anti aging el foglalkozó nagy doktorok, általában minden nap szedik pl Dr. Brad a YouTube-on. De sok helyen hallottam hogy kúra szerűen kell.

2023. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csabi34 ***** válasza:
0%
A kollagén és hialuronsav készítmények szedési rendje eltérhet, és azt a termék leírása, vagy az orvos javaslata alapján kell meghatározni. Általában ajánlott egy-egy hónapos szünetet tartani a szedés között, hogy a szervezetnek legyen ideje feldolgozni és hasznosítani a készítményt. Azonban, ha szükséges, az orvos másként is elrendelheti a szedését. Mindig kérdezd meg orvosod, mielőtt bármilyen táplálékkiegészítőt elkezdenél szedni.
2023. jan. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!