Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Macmiror helyett mit használha...

Macmiror helyett mit használhatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Gombán van, erre kaptam fluconert de felírt még kieg. kezelésként az orvos Macmiror tablettát - akkor helyben nem esett le, csak miután rákerestem, hogy évekkel ezelőtt használtam, és borzasztóan felerősödött egy maró, égető érzés, lehet persze az is volt a baj hogy akkor nem állítottam vissza egyből a hüvelyflórát, de utána volt az hogy mindenféle bacik is kialakultak, és bevallom olyan rossz emlékként maradt meg hogy inkább kerülném.

Mit használhatok esetleg helyette? Canesten UNO, vagy lenne más javaslat? Sajnos a dokit már nem tudok megkérdezni, mert sztks, nem tudok csak úgy egyből visszamenni.:(


27L


2023. jan. 31. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Canesten szokott használni elég jo szerintem.
2023. jan. 31. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
21%
Betadine hüvelykúpot is próbálhatod.
2023. jan. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Támogatom a betadine-t is 1#
2023. jan. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom, én biztos nem cserélném le. A macmiror recept köteles, van benne 10 darab biztosan. Az uno egy recept nélküli. Tehát hatóanyag sincs benne annyi.

Míg a canesten csak gombára jó, addig a macmiror mindent visz.

Esélytelen hogy 1 db uno kiváltja. Kár is próbálkozni.

Egyszer én is jártam így mint te csak a clion d vel. Erre azt mondta az orvosom hogy használjam bátran, csak nagyon érzékeny ott minden, gondolom gyulladt volt, és kenjem be neogranormonnal, és pár nap után jobb lesz. Nehezen hittem el, de tényleg igaz volt.

2023. jan. 31. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!