Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barnázás és fájdalom. Normális...

Barnázás és fájdalom. Normális, ha megijedtem?

Figyelt kérdés

3 napja hasmenésem van. 3 órával ezelőtt erős szúrást éreztem a szeméremdombom alatt a bal oldalon, erre most làtom, hogy barnázom is. Kb. 10 nap múlva kéne megjönnie. Tudom, létezhet ovulációs vérzés, most elvileg a bal petefészkem volt aktív. A Jobbot sajnos mindig érzem, karácsonykor eléggé kínlódtam a szúró érzéssel a jobb felemen.


Tavaly semmit sem látott márciusban hüvelyi UH-n a dokim, pedig akkor is fájdalmak miatt mentem hozzá.


Màrciusban mindenképp megyek éves kontrollra. Félek, hogy most látni fog valamit. :(



2023. jan. 31. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Nem lehetsz terhes? Nincs PCOS vagy bármi nőgyógyászati betegséged?


Nekem van PCOS, rendszertelen menzesz, sokszor barnázok én is, szerintem ez még így magában nem probléma. Ha ijesztő, menj el hozzá miután vége a vérzésnek.

2023. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szingli vagyok jelenleg, szóval nem lehetek terhes.


De mindenképpen elmegyek orvoshoz, az a biztos.

2023. jan. 31. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!