Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruációm 3. napján nagyon...

Menstruációm 3. napján nagyon elkezdett viszketni a csiklóm. Néha erősebben is, mintha bele-bele csípnének,és a viszketés is felerősödik. Mi okozhatja ezt? Forduljak a problémával nőgyógyászhoz, vagy várjak amíg megszűnik a menstruáció?

Figyelt kérdés
A férjemmel nem voltunk előtte napokban együtt, így tőle nem kaphattam el semmit. Ráadásul ez a viszketés, csak úgy a "semmiből" jött elő,egyik pillanatról a másikra, ezért is nem értem,hogy mi lehet ez. 28/n
2023. febr. 3. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
27%
Lehet akár gomba/baktériumfertözés is, ezt bárhol el lehet kapni.
2023. febr. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
27%

Menstruációd alatt?

Mit használsz? Tampon vagy betét, és milyen márka? Milyen gyakran cseréled?

Azért kérdezem, mert okozhatja az is a viszketést.

2023. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy nap alatt 3 betétet szoktam elhasználni. Always márkájú termékeket használok kizárólag.
2023. febr. 3. 15:07
 4/5 A kérdező kommentje:
Amióta menstruálok,mindig ugyan azokat a termékeket használom, talán egyszer volt,hogy váltottam. Ezért, ezt az eshetőséget már az elején el is vetette,hogy a betét okozhatja. Mosószerből sem történt váltás.
2023. febr. 3. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Illatositott a betét amit használsz? Nekem is a semmiből jött ez a viszketés , váltottam illatmentesre, azóta nincs bajom
2023. febr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!